Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

si alea de RS6 sunt prea grele.desi..f rezistente.

te complici :P cu gandurile astea..baga BBS si gata! :)

Link către comentariu

Cred ca cel mai probabil raman la varianta asta pe 19"

i8515.jpg

Doar ca vor fi un pic mai inchise ca si culoare

Link către comentariu

pai tot CH sunt :)

Eu ma refeream vopsite in negru cu buza argintie

Modificat de robi_zet
Link către comentariu

post-12783-0-73086200-1293020012_thumb.j

:icon_thumright:

Mi se pare cea mai buna varianta.... :) Cum se numesc mai exact modelul asta pe antracit?

Link către comentariu

Mie imi par prea mari pe 19". Lasand problemele serioase cu gropile si confortul tau, discurile de frana par mici de tot, sunt prea de showoff si prea putin race. Just my 2 cents..

Link către comentariu

ti se par franele mici pentru ca sunt negre si nu prea se vad, dar va fi rezolvat si aspectul asta :)

ca si comparatie frana/janta ... jantele pe 19" la S3 sunt ca jantele pe 18" la GTI ...

@Robi sunt CH Black Edition alea si asa vin ele de la mama lor, oricum am pus CH Black Edition pe lista :)

Modificat de guessWHO
Link către comentariu

Daca e vorba de masuratori probabil asa ies calculele dar ochiul este indus in eroare si 19" cu 345mm arata mult mai mici franele decat 18" cu 312mm. Dar daca te-ai gandit si la frane mai mari aspectul asta e irelevant.

Ce se intampla cu franele actuale? Te-ai gandit sa le vinzi?

Link către comentariu

Probabil s-a gandit sa modifice culoarea :) Eu nu cred ca are nevoie de frane mai mari, mai ales ca nu are in plan upgrade-uri mari (stage 2+)

Link către comentariu

Mi se par frumoase astea..Nu se vad mici franele se vad ok, oricum vb si cu Teff de chestia asta cu jantele si i-am zis si lui si iti zic si tie ca o pers care am schimbat cam 7 seturi de jante la masini..Jantele le iei care iti plac, e rau sa intrebi si sa vezi 100 de pareri si poze...Fiecare e cu gustul prorpiu...Sa le cumperi pe alea care ti s-au pus pata si punct..nu te mai gandii.. Mie imi plac daca ar fi pt mine BBS CK Anthracite 19x8.. :) Abia astept sa vina soarele si sa vin sa vad masinile cum stralucesc.. :D Sarbatori fericite.. Raluca pe cat are jantele? Sunt foarte frumoase alea ale ei..Adica mie mi se pare cel mai frumos model de la Audi facut vreodata..

Link către comentariu

sunt pe 19 ale ei ... exista si varianta sa le iau pe ale ei, in caz ca le schimba cu unele forjate :)

mersi pentru urari, sa ne vedem cu bine la anul :)

Modificat de guessWHO
Link către comentariu

Superba masina!Si culoarea..si i-ai mai pus si trapa. :D

Te astept la primavara la o curatare ca la carte. :D

Link către comentariu

oo ce onoare, Dl. Andrei :)

bun venit pe forum !!

azi, ca tot a inceput sa vina Mos Craciun am trecut de 2.000 km si am si taiat 2 lucruri de pe lista de planuri pentru 2011 :)

- Milltek TBE non-res

- suspensie - Arcuri H&R

- jante BBS CK 19"

- scaune Recaro Sportster CS

- grila de RS3 neagra

- ornamente interioare din carbon

- Forge Short&Sideshift

- Intercooler THS

Multumesc Mos Craciun :P

Link către comentariu

Incepe sa prinda forma :)

Si la mine a venit Mos Craciun de la PBN, m-a surprins in mod placut.

Multumesc Alex ;)

Link către comentariu

Da..da. Onoarea e de partea mea. :D

Pe forum sunt de ceva timp..dar doar pe partea de citit. Mai nou am motiv sa si scriu. :)

Link către comentariu

Incepe sa prinda forma :)

Si la mine a venit Mos Craciun de la PBN, m-a surprins in mod placut.

Multumesc Alex ;)

Mos Craciun ala nu e la PBN, doar imparte curtea cu ei :P

Forma o sa prinda mai incolo ... cu niste jante, o grila ceva :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!