Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

De curiozitate, cei fara numere pe bara fata si le dau jos pt intalniri/poze sau chiar asa merg cu masinile. Nu au probleme in cazul asta?

Link către comentariu

Si tot de curiozitate,unde ti-ai facut numerele cu asa spatii intre litere?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu

GTI-ul acela cumva a fost alb si mai apoi gri inainte?

 

ESS-ul arata superb. La exterior nu ai ce sa ii mai faci.

Link către comentariu

da, gti-ul a fost alb si gri dupa

numerele asa le aveam de mai demult cand cunosteam pe cineva la drpciv

referitor la cei fara numere, le dau jos doar la intalniri cand merg pe strada le au lipite

 

the ego as mai avea multe :)

 

- grila rs3

- bara rs3

- frane

 

etc :))

Link către comentariu

E vorba de gti-ul lui vlad_85?

 

On: Superb ESS-ul ;)

Modificat de cogdao
Link către comentariu

@Alex. Superba masina ai! Iti aduc aminte, in caz ca ai uitat:))!! O intrebare: Ce faruri are Vali? si 2: Te-ai gandit cumva la faza cu magneti pe spatele grilei pt numar?:) e o idee:)

Link către comentariu

F. frumoasa masina ,te-am vazut pe bulevard in ploiesti,arata f.bine masina :icon_thumleft:

Link către comentariu

Merci, merci ...

Soso stiam ca ti-am raspuns pe instagram ca sunt US Spec

Magnetii nu sunt stabili si exista riscul sa se desprinda ... avem ventuze ca cei de afara care tin numarul pana la 230 km/h fara probleme

Link către comentariu

Merci, merci ...

Soso stiam ca ti-am raspuns pe instagram ca sunt US Spec

Magnetii nu sunt stabili si exista riscul sa se desprinda ... avem ventuze ca cei de afara care tin numarul pana la 230 km/h fara probleme

 

Hmm, poti sa detaliezi la partea cu ventuze? E chiar cum imi imaginez eu cu ventuze obisnuite sau e ceva mai deosebit?

Link către comentariu

N-am vazut raspunsul, Alex. Faza cu magnetii am vazut-o la un nene din mama Germanie avea un Gtsport facut .:R cu foarte multe moduri si omul avea magneti pe spatele grilei pe tot conturul numarului.

Link către comentariu

numarul e din aluminiu, trebuie lipiti magneti sau fier pe el sa tina. 

daca pui magneti neodinium, tin placuta fara probleme, doar ca sunt destul de scumpi

Link către comentariu

Tudor, este vb despre niste ventuze care au in capat un fel de surub ce se poate strange ... cand am timp, fac o poza

Link către comentariu

Problema e ca trebuie sa-ti faci un numar custom pentru ca cel de la politie e prea lung si nu ai cum sa-l prinzi.

Link către comentariu

Chiar m-ati facut curios, n-am mai auzit de metoda asta. Stiam doar de cea cu banda dublu adeziva. Nu ca as fi un mare expert in domeniu. :)

Link către comentariu
  • 4 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!