Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

Circo se comporta ok, doar ca eu avand jante mai late si cu et 35, imi mai ating uneori la denivelari. Fata de o suspensie fara reglaj pe duritate, sunt mai ok si din punct de vedere dinamic.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Frumoasa foc!

Abia astept s-o vad maine!  :icon_bounce:

Modificat de anorganix
Link către comentariu

Luati-va o camera :))

 

+1!

Sper ca nu si-o arata unu' altuia maine in public! :))

Modificat de JUG
Link către comentariu

Ce bine arataaa...nu-ti atinge pe spate cu jantele astea? Par destul de "la limita" dar arata superb. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Arata genial masina! De ce ai renuntat la Talladega-uri? Din motive de performanta?

Modificat de lambda_dryver
Link către comentariu

Eu asa stiam. Ca sunt varianta de Talladega-uri de la Audi. In fine, arata misto rau pe culoarea aia :D.

Modificat de lambda_dryver
Link către comentariu

Andrei, imi ating la denivelari din cauza cauciucurilor 235, dar le schimb curand cu un set de 225 si sper si alte jante, ca m-am cam plictisit de astea :)

Lambda nu au nicio treaba cu Talladega si nu le-am dat jos, sunt inca pe masina.

Link către comentariu

Asa e. Sunt model de RS6. Eu asa gasisem la o cautare pe google, dar aia e. Oricum arata foarte bine cu ele.

Link către comentariu

Ce jante vrei sa pui? Tot 19? :D

 

Pui si frane ceramice? A fost iar RS5-ul ala superb pe la noi si i-am admirat franele si jantele de vara + micile modificari de la interior...si chiar ma gandeam la masina ta cand ma uitam la frane.

Link către comentariu

ceramice nu ar avea sens, plus ca investitia e prea mare :)

cand o sa am TTRS, cu siguranta va avea ceramicele de R8 ...

acum am mai multe variante pt S3, depinde cat de repede vand franele ...

 

referitor la jante ... oscilez intre 19 si 20 ... rotor ...

 

p.s. ai mai vb cu tipul ala de schimbul la A1 ?:)) ca am mai gasit alte jante si sa stiu ce fac :P

Modificat de Alex@Audi
Link către comentariu

Am inteles. Pai hai cu TTRS-ul atunci. :D

 

Daaaa...buna alegere cu rotor...totusi as pune pe 19...pe 20 sunt prea de show.

 

Am vorbit cu timpul cu A1 dar nu mai vrea sa dea jantele. Ii plac mult fetei lui si nu il lasa sa le dea. :)

 

 

 

PS: mai povestim in Germania daca suntem in aceeasi grupa. 99% eu voi merge pe 21-23 mai...poate te pui si tu la fel.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!