Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

Ce pe care a avut-o Grecu pe ED 30 arata cam la fel si din ce am inteles la un moment dat a si crapat ..

Link către comentariu

Materialul ideal la evacuari este T304 . Insa acesta este de mai multe feluri si grosimi. Are cel putin 4 categorii in functie de temperatura la care rezista. De asemenea daca este prea subtire, apar mai repede coroziuni. O evacuare cu inox de calitate superioara trebuie sa prinda in timp o culoare galbuie .

La cum arata cea din poza, este posibil ca in cativa ani materialul sa se subtieze si sa apara mici gauri. Dar poti sta linistit nu se va intampla prea curand.

Link către comentariu

Stai linistit si evacuarea mea arata la fel.

Daca vrei sa te simti mai bine ia un burete de bucatarie, o solutie de curatat si iese ca noua.

Link către comentariu

intermediara si finala si la mine sunt ca noi ...

la TT, catbackul milltek zici ca acum e scos din cutie, si in ultimul an s-a mers cu el la fel de mult ca si cu s3-ul ... in fine, oricum o sa fac cateva modificari la evacuare, ca nu e ceea ce trebuie :)

Link către comentariu
  • 3 months later...

un mic preview din ce va urma :)

nu mi-am schimbat jantele, doar colaborez cu un prieten care are firma Z Performance sa facem cateva reclame la jante .. urmeaza si alte poze.

post-20275-0-39327200-1360518502_thumb.j

post-20275-0-58791400-1360518508_thumb.j

post-20275-0-24560100-1360518514_thumb.j

post-20275-0-62612000-1360518520_thumb.j

post-20275-0-68093600-1360518525_thumb.j

Link către comentariu

Superbe pozele Alex!

 

Presupun ca va urma si un film tare. :icon_thumleft:

 

Offtopic: Stii cumva ce culoare apare pe talon la o masina Samt Violett?

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu

data viitoare o sa facem pe uscat ... pacat ca nu a nins toata ziua, ca faceam ceva si mai tare

Link către comentariu

Pai cei de la Z Performance, fac si jante de BMW ;) ii gasesti pe fb sau cautand pe google, au mai multe modele si preturi accesibile

Link către comentariu

Doar arcuri momentan .. Curand e in plan o reglabila, dar in ultima vreme nu prea imi ies planurile :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!