Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

Astea sigur nu merg pe A3, pentru ca e altfel construita lampa ... e posibil sa mearga la tine la A5 ;)

Merg pe Golf 5 (care are lampile de la numar identice cu cele de la A3/S3) icon_cool.gif

http://www.golfmkv.c...d.php?p=2984164

Modificat de Dr.G.Silviu
Link către comentariu

eu spuneam ca cele care le-am luat, nu merg pe a3/s3 :) merg la costi ... ca la a5 sunt altfel fata de ale noastre :)

Link către comentariu

nu prea, pentru ca nu am mai comandat piesa cu codul nou :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

am trecut de 9000 km, toate bune si frumoase :)

parca ar merge un soft :P

Link către comentariu
octavia 4ever

Frumoasa culoarea :D

Modificat de octavia 4ever
Link către comentariu

inca ceva in plus :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

credeam ca doar corado se ocupa cu reclamele :P

Am uitat ca este reclama la Vodafone :)))

Oricum daca e turbo chiar suna bine :P

Link către comentariu
  • 1 month later...

N-am mai postat de mult pe aici :)

Intre timp am ajuns si la 10.000 km (acum o luna). Urmeaza si revizia ca se face un an de cand am masina :)

Ca si impresii pana acum, mi se pare mai fun decat GTI-ul pe drumuri virajate, poti sa intri mult mai tare in curbe fara ca masina sa piarda aderenta. De asemenea la turatii mari, masina trage mai bine decat GTI-ul. Ca si minusuri ar fi pozitia la volan, in GTI se statea mai jos si sustinerea laterala a scaunelor ... Ultima "nemultumire" ar fi legata de faptul ca pana pe la 3000-3500 de ture, masina pare cam chinuita (probabil e doar o impresie a mea). In rest pot sa spun ca sunt multumit pana acum.

In ceea ce priveste planurile pe care le aveam, lista s-a mai schimbat un pic. Am renuntat la ideea de a pune kitul de RS3, pentru ca era foarte scump si nu merita investitia, de asemenea as vrea sa adaug o suspensie reglabila la arcurile care le am deja pe masina (momentan oscilez intre H&R si KW) ... as mai vrea pe viitor sa adaug o admisie (oscilez intre EvoMS si ITG) si un stage 1 de la revo. Cea mai mare modificare pe care as vrea sa o fac ar fi in continuare scaunele de la Recaro, dar inca nu le-am gasit la un pret convenabil.

post-20275-0-93189300-1314281430_thumb.j

Link către comentariu

f frumoasa..sa te bucuri de ea!

un downpipe nu ii pui...schimba f mult reactia motorului

numai bine

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!