Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

35% pe fata nu mi se pare inchis ... iar cu politia ... daca nu m-a oprit fara numar pe fata, nu ma opreste pentru o folie amarata :)

Link către comentariu
As alege 35% fata si 25% spate sau 25% ambele ... cu 5% transparenta mi se pare ca arata prea urat
Link către comentariu

Eu zic sa fie aceeasi transparenta toata masina.

Link către comentariu

Si eu sunt in aceeasi dilema cu tine. Imi facusem programare pentru marti sa pun folie dar am anulat-o ca nu eram hotarat la nuanta. :)

Eu ma gandeam sa pun 50% pe fata si 35% pe spate, sau 20% pe spate. Ma refer la transparenta. pe fata nu pun mai inchis de 50% pentru ca ma deranjeaza noaptea. Am avut 35% pe fata pe cealalta masina si ma deranja la vizibilitate.

Spor!

Link către comentariu

grea decizie ... si mai am doar 4 ore timp de gandire :)

Link către comentariu

Ori ce ai alege parerea mea este sa pui la fel si pe fata si pe spate. Acum 3 saptamani mi-am pus si eu 35% peste tot si mi se pare foarte ok.. nici prea inchisa, nici prea deschisa. Daca pui 20% nu se va mai vedea deloc din afara in interior.. geamurile vor fi negre. 35% este apropiat de privacy-glass-ul de fabrica.

Link către comentariu

Cu 35% toata masina ziua se va vedea in masina, iar noaptea se va vedea dar foarte putin.

Daca nu vrei 5%, eu zic sa mergi pe 20% (21% pe unele folii) toata masina si e ideal.

Depinde si ce preferi tu, sa stai comod in masina fara sa se holbeze altii la tine cand stai la semafor, sau sa fii in "pas cu moda" :))

Eu prefer 5%, am avut si pe fata si cel putin vara e o placere, e raiul pe pamant, insa la noi militienii sunt prea inteligenti ca sa te lase si cu foile mai inchisa pe fata.

Modificat de xdx
Link către comentariu

www.folierar.ro in floreasca 350 ron llumar cu garantie 5 ani

Link către comentariu

Tot acolo am pus si eu. Foarte multumit de lucrare! :)

Link către comentariu

La baietii din Floreasca mi-am pus si eu folia si nu am avut nici o problema cu ea, sunt profesionisti baietii. Eu am pus 35% toata masina si mi se pare cea mai buna alegere, nu am fost oprit niciodata de Politie pe tema asta si am folia de aproape 2 ani.

Modificat de b 50 ppx
Link către comentariu
Publicat (modificat)

poti sa-mi pui te rog o poza cu 35% peste tot ?:D

mersi

L.E. am gasit pe topicul tau :)

Modificat de Alex@Audi
Link către comentariu

probabil nici cu 85 % negru nu vei fi oprit... eu de 1 an si ceva de cand am la A5 nu am avut probleme. Absolut nimieni nu m-a intrebat de folie. Si nici nu am fost oprit de prea multe ori.

Link către comentariu

m-am hotarat ramane 25% transparenta spate si 35% transparenta fata (adica 65% negru fata si 75% spate) revin cu poze :)

Link către comentariu
the_punkreas2003

O sa fie ok, e aproape ca a mea. :)

Link către comentariu

am luat masina inapoi :)

arata ca si cum ar avea 100% pe spate si 90% pe fata :P dar imi place

Link către comentariu

Pune poze sa vedem si noi. Tu aveai si geamuri fumurii din fabrica?

Link către comentariu
B.o.g.d.a.n

Pune si tu poze!

Cat a fost toata lucrarea?

Link către comentariu

Arata foarte bine. Esti multumit de lucrare? Cred ca o sa pun si eu tot la ei ca sunt ieftini si pare ca fac treaba buna. Cunosti pe cineva pe acolo?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!