Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

:offtopic: cel mai tare albastru (evident inafara de sprintblue) mi se pare aquablue/aquablau :) :icon_thumright:

Link către comentariu

cine se trezeste de dimineata, pune poze pe net :))

TEFF oricand vrei tu

Link către comentariu

Te-am vazut mai devreme pe centura, dar nu am apucat sa te salut caci eram amandoi in depasire. Eram cu tata cu Q7-le mov. Asa ca salutare aici mane!biggrin.gif

Link către comentariu

salut :) trebuia sa ajung prin militari sa iau niste piese si era mai rapid pe acolo :P

byg mai sunt 2 fara facelift, cel pe care l-a avut TEFF si inca unul fara trapa :) + "S3"-ul lui Kostas

Link către comentariu

Cum poate sa arate masina...criminala. Ne-am petrecut mai devreme in sensul giratoriu la Chitila sub pod. :icon_thumright:

Link către comentariu

scuze, nu te-am vazut, ma grabeam sa ajung in prelungirea ghencea :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

si ce te retine ? :D

pai trebuie mai intai sa gasesc niste scaune scoica, ori cele de s3/rs4/etc ori recaro sportster cs ... ca sa fie treaba treaba :)

Link către comentariu

teamspeed... cand te uiti acolo mai mai sa ai orgasm :))

Modificat de Kostas
Link către comentariu

sa vedem ... mai intai sa fie bugetul intreg pentru scaune si dupaia vad eu ce aleg :)

Link către comentariu

frumoasa foc masina...

sa te bucuri de ea asa cum e...ca altfel din modificari nu te vei opri niciodata :)

Link către comentariu

multumesc si a ta e foarte frumoasa (dupa ce mi-am luat gti-ul, imi doream mereu sa fie negru :) ) ... modificarile cu siguranta vor continua :P

Link către comentariu
  • 2 months later...

Sondaj de opinie

Vreau sa pun folie pe masina si nu stiu ce nuanta sa aleg

As alege 35% fata si 25% spate sau 25% ambele ... cu 5% transparenta mi se pare ca arata prea urat

Voi ce parere aveti ?

Link către comentariu
the_punkreas2003

Umbla vorba ca nu mai e la moda folia inchisa pe spate. Eu voi ramane in continuare pe 21% spate cu 50% fata. E o diferenta destul de mare incat sa nu ma opreasca politia toata ziua si asigura privacy-ul intr-o masura satisfacatoare. Am pus si pe parbriz transparent; au ramas vreo 3 puncte naspa dar am avut norocul sa fie spre retrovizoare in schimb la prima spalare au reusit bronzatii sa mi-o zgarie cam naspa. Am avut si de aceasta data norocul sa nu fie chiar in campul vizual.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!