Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

pfuuu...not glossy black please il vezi pretutindeni de la TV-uri lcd pana la cuptoare cu microunde...acum si pe masini? NU te rog fa un bine masinii si evita aceasta culoare :D

Link către comentariu

Costi, ai auzit de alb-fram?? sau alb frigider? :icon_thumright: scz de offtopic, Alex, eu le-as face negru lucios, mai ales ca ai mers pe un look stealth-ish, adica totul e dark, oglinzile fac nota discordanta in peisajul asta, in concluzie +1 pentru negru lucios.

Modificat de SosoASD
Link către comentariu

Da, normal ca si RS6 cu insertiile piano-black (glossy back) arata naspa :D

Keep up the good work Alex.

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Costi, ai auzit de alb-fram?? sau alb frigider? :icon_thumright: scz de offtopic, Alex, eu le-as face negru lucios, mai ales ca ai mers pe un look stealth-ish, adica totul e dark, oglinzile fac nota discordanta in peisajul asta, in concluzie +1 pentru negru lucios.

masina mea nu prea are treaba cu stealth :) avand in vedere ca e albastra ... pana una alta oglinzile sunt la fel ca logo-ul audi de pe grila si de pe portbagaj ;)

referitor la culoare, eu tin sa le fac gri inchis, am mai vazut asa pe un rs4 afara si chiar mi-a placut

Link către comentariu

Ce conteaza cum iti place tie?! laugh.gif Noi suntem un forum si noi iti dictam cum sa-ti cheltui banii!

Asa ca lasa prostiile cu gri inchis si fa-le negru lucios!!!

Link către comentariu

Da Alex, nu-ti face masina un televizor sau laptop negru lucios... ce mama dracului ... RS6 ala e asa de urat cu insertiile piano black... si eu imi urasc grila glossy black, la fel ca si insertiile din interior glossy back... cred ca o aduc la PBN si ii dau foc... a doua oara :))

Link către comentariu

multumesc multumesc

o sa vina si folia, tocmai vb ieri cu cineva sa facem o vizita sa ne punem folie la masini :)

Link către comentariu

dap...la skoda....(stiam ca asa ii spune pentru ca vroiam un RS culoarea asta :D ) "sprint blau" la audi :P :)....la golf R cum ii spune?

Modificat de corad0
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!