Jump to content

ESS


Alex@Audi

Postare recomandată

Arata foarte bine.

Daca ar fi dupa mine, oglinzile negre, cercurile negre, numarul de inmatriculare fara suport si, eventual, capacelele de pe jante vopsite albastru sau ca jantele.

Link către comentariu

multumesc pt aprecieri :) oglinzile ma gandesc sa le fac in culoarea jantelor ... o sa incerc cateva variante in photoshop

Link către comentariu

Cand am vazut-o azi am crezut ca e alta masina...

Ii sta foarte bine cu rotile putin iesite in afara ;)

Link către comentariu

m-am gandit si eu ca s-ar putea sa-si piarda din imaginea de s daca fac oglinzile alta culoare, dar din cate imi aduc bine aminte, cand s-a terminat productia la rs4 b7 a fost un packet "black package" care iti dadea grila neagra, jante antracit si oglinzile in culoarea jantelor ... si arata criminal ... in fine ... mai vedem pe parcurs ce idei imi vin

Link către comentariu

tu ai multe pentru mine :) ... oricum ne vedem zilele astea sa facem si treaba aia cu MINI ;)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Fac si eu un sondaj de opinie :)

Vreau sa schimb culoarea buzei fata, difuzorului si a oglinzilor si nu reusesc sa ma decid. Optiunile ar fi urmatoarele:

- negru lucios

- gri titan

- carbon

Link către comentariu

negru lucios clar, din acelasi motiv pe care l-a spus si teff

Modificat de PaulMIG
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!