Jump to content

Golf V 2.0 TDI GtSport R-Line


iceman86

Postare recomandată

Multumesc pt 'urari'! De mult vanez acest model de jante si n-am putut rata ocazia de a le lua. Chiar se potriveste de minune, in special datorita contrastului dintre culoarea jantelor si cea a masinii...astept arcurile sa o aducem mai aproape de carosabil!:)

Link către comentariu

De masina asta..nu m-as plictisi niciodata..as conserva-o..si m-as holba la ea pusa in living..

nu am cuvinte pentru cum arata !!

Link către comentariu

O mai vinzi?

momentan nu...vom vedea mai incolo ce oportunitati se ivesc!

Link către comentariu

Ma bucur! Poate vii la o spontana candva, sa admiram si noi jantele ;)

Oricum, ti-am admirat masina de cand am vazut-o, e deosebita, mai ales din cauza culorii si a contrastului alb-negru.

Link către comentariu

Am sa vin si la spontane insa cand si se mai stabilizeaza si vremea asta...a cam luat-o razna! trebuie sa trec din nou la incaltarile de iarna daca vreau sa supravietuiesc! :)

Modificat de iceman86
Link către comentariu
  • 3 months later...

Revin dupa destul de mult timp cu new info. Am montat senzori de parcare OEM spate, functioneaza corect insa primesc permanent eroarea respectiva...n-am idee ce ar putea fi. As mai dori pt a avea pachetul complet, sa activez functia OPS pentru afisare pe ecranul rns-ului. Oare e necesara schimbarea PDC controller-ului cu unul care suporta si ops?

post-9326-0-96087700-1372361756_thumb.jp

post-9326-0-46566200-1372361795_thumb.jp

post-9326-0-88499700-1372361830_thumb.jp

post-9326-0-03835600-1372361877_thumb.jp

post-9326-0-20184300-1372361908_thumb.jp

Link către comentariu

PDC- ul este ceva ce mai lipsea ! felicitari! masina beton......din scanarea  pe care o vad  observ ca acel modul nu stie" OPS . cat a costat kitul de parcare?

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina, arata aregresiv, culoarea si jantele se potrivesc de minune. :icon_thumleft:

La masina ca a ta mi-ar fi stat gandul, dar insurat si pe viitor bebe a trebuit variant.

Link către comentariu

Da nu cred ca actualul controller suporta OPS, de aceea cred ca pentru a avea aceasta functie, ar trebui schimbat modulul

Link către comentariu

ti-am dat flashuri acum vreo 2 saptamani, erai la trecerea de cale ferata langa Marasesti

Link către comentariu

am observat cam tarziu si nici nu eram sigur daca mie imi erau adresate...oricum salutari pe aceasta cale!

Link către comentariu
  • 4 months later...

Te-am vazut azi la Tineretului, eu coboram dealul, tu faceai stanga spre parc.

Ai dat stopurile? Parca am vazut unele stock pe masina...

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Salutare! Scuze dar nu te-am observat...stopurile le-am dat jos pt a le reconditiona putin. Erau pline de zgarieturi fine, pe care le-am 'anulat' cu ajutorul lui xerapol. Insa nici cu cele stock nu mi-e rusine...vin destul de bine pe alb, insa as dori sa le inchid putin cu lac. Am obs ca si tu ai facut operatiunea asta nu? Poate imi dai un sfat de cum se procedeaza...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!