Jump to content

Golf V 2.0 TDI GtSport R-Line


iceman86

Postare recomandată

@vali: mersi...acelasi lucru se poate spune si despre babuinul tau!:)

@audistul: motorul este acelasi si bineinteles puterea a ramas cea de 140 cp...

Link către comentariu

Multi KM fara evenimente neplacute sa ai....O intrebare....de :icon_cheesygrin: ce ai anvelope 215/45/17....in talon ai aceste dimensiuni??...intreb doar din pura curiozitate

Link către comentariu

Le-am gasit la un pret bun si de aceea am luat dimensiunea asta...chiar daca nu e trecuta in talon! E mai bine decat 225

Link către comentariu
  • 1 month later...

La Multi Ani tuturor!!!

Noul an a adus cateva mici 'completari' la masinutza...este vorba de mult asteptatii catadioptrii, precum si pleoapele JOM. Pe langa acestea am infoliat sigla fata in negru mat, pt a fi in acelasi ton cu grila.

Pleoapele nu sunt fixate inca, deoarece nu sunt convins inca daca sa le vopsesc in cularea masinii sau sa ramana negre, precum grila si sigla. Voi ce parere aveti? Sa le las asa sau sa le vopsesc?

Scuze de mizeria de pe masina dar timpul a fost cam scurt si aglomerat zilele astea...:)

post-9326-0-83294100-1325435587_thumb.jp

post-9326-0-69735700-1325435618_thumb.jp

post-9326-0-25814900-1325435658_thumb.jp

post-9326-0-28008600-1325435665_thumb.jp

post-9326-0-69386000-1325435678_thumb.jp

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina, cu sau fara pleoape. :icon_thumleft:

Dau bine pleoapele astea negre, dar parerea mea este dau aspect de masina de domnisoara cu fitze. Nu o lua in nume de rau, e doar o parere...

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

inca nu m-am hotarat vis-a-vis de pleoape...momentan sunt in cautare de bare transversale OEM sau alti producatori. Daca stiti careva vreo sursa cat de cat mai ieftina, anuntati-ma. N-as vrea sa dau mai mult de 400 lei pe ele...

Link către comentariu

Si eu tind spre varianta vopsit in culoarea caroseriei...insa nu e nici o graba..

Link către comentariu

Is prea frumoase farurile alea sa le ascunzi cu pleoape. Dar daca tot vrei, eu zic ca negre pare mai agresiv, iar vopsite alb mai elegante!

Link către comentariu

Eu zic ca incarci masina inutil cu ploape, mai ales ca pana acum a fost clean si oem plus ca s-a dus moda. Arata foarte bine fara imho.

Daca e sa fie, lasa-le negre ca se potrivesc cu grila :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

M-am hotarat sa las masina asa cum este...asadar cine e interesat de pleoape sa ma contacteze!

Link către comentariu

Bine gandit. Dupa ce am avut si eu pleoape o vreme, mi-am dat seam ca arata mult mai bine fara si le-am dat rapid jos :D

Link către comentariu

Vazuta acum 3 zile cred, parcata in Floreasca-Bucuresti. BV, arata tare bine. Asa din mers ce am reusit sa vad :). Sa te bucuri de ea

Link către comentariu

Mersi circoloco...la fel si tie! cred ca era in aviatiei parcata, deoarece acolo e biroul unde lucrez.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Din nefericire revin cu un mic incident pe care l-am avut ieri. Iesind din parcare am lovit un morman de gheata+zapada care mi-a distrus partea stanga a barii fata...rezultand in schimbarea barii. Norocul este ca buza inferioara n-a fost afectata...

Daca aveti vreo sursa de unde as putea procura bara, va rog sa ma informati. Stie careva codul barii pt a ma interesa la PBN? Mersi

post-9326-0-44032000-1328258126_thumb.jp

Link către comentariu

Imi pare rau. Bine ca nu e mai grav si nu e afectata si fusta.

N-ai nevoie de spalatoare :D

Cere bara dupa VIN.

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

am rezolvat problema...am gasit o bara de jetta in stare foarte buna pe care o voi vopsi si monta pe masina. sper ca grilele actuale se potrivesc pe aceasta bara!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!