Jump to content

Golf 5 GTI USA


Radu Marcel

Postare recomandată

OFF:

dupa parerea mea Tornado Red arata cel mai bine pe GTi).

:icon_thumleft: pe orice golf de fapt

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Felicitari! O prinde foarte bine culoarea asta. Sa te bucuri de ea si la cati mai multi km fara incidente!

Link către comentariu

Mi se parea mie ca recunosc masina de undeva,but wait,white?Ultima data cand am vazut-o era neagra(sau poate noaptea isi schimba culoarea) :lol:

Dupa am dat un back-up la pagini si am citit despre decizia de transformare in white.

Arata foarte bine!Congrats!

Link către comentariu

Mi se parea mie ca recunosc masina de undeva,but wait,white?Ultima data cand am vazut-o era neagra(sau poate noaptea isi schimba culoarea) :lol:

Dupa am dat un back-up la pagini si am citit despre decizia de transformare in white.

Arata foarte bine!Congrats!

multumesc!

Felicitari! O prinde foarte bine culoarea asta. Sa te bucuri de ea si la cati mai multi km fara incidente!

multumesc!

Link către comentariu

Arata f bine masina, chiar dc se considera fita de moment albul la masini mie tot imi place :) , plus ca nu se ma vad toate urmele pe ea :P, pe negru se vedeau si panzele de paianjen.

E perlata/texturata cumva vopseaua?

Link către comentariu

Arata f bine masina, chiar dc se considera fita de moment albul la masini mie tot imi place :) , plus ca nu se ma vad toate urmele pe ea :P, pe negru se vedeau si panzele de paianjen.

E perlata/texturata cumva vopseaua?

multumesc. da pe negru se vede orice...si cand da cu carpa la spalatorie. acum ca am de cateva saptamani masina alba, nu mai am niciun stres...am mers pe ploaie, iar a doua zi ziceai ca e curata.

vopseaua este fara perla...este un individual de R20 cu lacul separat. nu am vrut perla pt ca 1 nu imi place si 2 in caz de zgarieturi pe o piesa trebuie sa vopsesti toata partea respectiva...ca nu mai iese.

Link către comentariu
  • 3 months later...

nu am mai scris de cateva luni bune...intre timp, adica ieri am facut 50.000km...iar placerea de a o conduce in fiecare zi a ramas aceeasi. :) am scapat de un stres sa ma gandesc la alte masini :))

intre timp am schimbat discurile fata, cele oem se ovalizasera si am optat pt EDC Turbo Grove care isi fac treaba pe strada f bine.

post-14295-0-69724500-1349345126_thumb.j

post-14295-0-68869800-1349345148_thumb.j

post-14295-0-29380400-1349345158_thumb.j

Link către comentariu

Cu ea neagra erai mai darnic cu pozele, acum te-ai zgarcit :P

:) stiu. dupa ce am vopsit masina...s a inchis ciclul de investitii majore pt ca mi am facut o cum mi o doream. si sa postez de dragul postarii...nu avea rostul :P

de curand am cumparat butoane de CC...o sa pun poze cu ele :)))) investitie cu care s ar mandrii orice posesor de GTI :)) (pe dracu)

numai bine

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Baga banii in suporti de bicla ca n-am decat 2 si de la anu presimt ca ne strangem multi sa facem coborari :) !

Link către comentariu

Baga banii in suporti de bicla ca n-am decat 2 si de la anu presimt ca ne strangem multi sa facem coborari :) !

este in plan! ms fusco

Link către comentariu

tu ai vopsit gti-ul, eu l-am vandut, s-au dus surorile americane :))

foarte frumoasa alba dar mult mai pretentioasa

Link către comentariu

da, e superba.... nici nu se compara cu varianta pe negru. Acum, stiti cum e .... dupa gusturile fiecaruia.

Link către comentariu
  • 6 months later...
Radu Marcel

in curand ma apropii de 60.000 km. cred ca treb sa schimb uleiul la dsg si ceva bujii bune.

 

in rest masina merge fara nicio problema si tot imi place sa o conduc in fiecare zi.

 

ceva poze

 

post-14295-0-48762700-1369491908_thumb.j

 

post-14295-0-74659700-1369491923_thumb.j

 

post-14295-0-51841800-1369491932_thumb.j

Link către comentariu

senzorii nu ii vopsesti? cam atrag atentia...

Link către comentariu
Florin@Caractere

in curand ma apropii de 60.000 km. cred ca treb sa schimb uleiul la dsg si ceva bujii bune.

 

 

pai de cand vii sa schimbam uleiul ala cred ca s-a invechit pe raft  :lol:

Link către comentariu
  • 3 months later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!