Jump to content

Golf 5 GTI USA


Radu Marcel

Postare recomandată

Arata bine!

Ai aflat pana la urma cum se numeste culoarea?

Link către comentariu

multumesc baieti !

kirkus tu te poti lauda doar cu consumul :)))

Arata bine!

Ai aflat pana la urma cum se numeste culoarea?

iti zic maine codul...e notat in cartea de service

Link către comentariu

Bravo man!!! Superba a iesit!

Culoarea mea preferata la un hothatch. Elementele distinctive se vad mult mai bine acum. :D

Link către comentariu

A iesit foarte bine!! iti doresc sa ramana vopseaua intacta multa vreme si sa nu ai parte de zgarieturi!

Link către comentariu

Bravo man!!! Superba a iesit!

Culoarea mea preferata la un hothatch. Elementele distinctive se vad mult mai bine acum. :D

In totalitate de acord. Bine punctat!

Link către comentariu

multumesc baieti :)

ma bucur ca am facut alegrea corecta...si mie imi place de 1000 de ori mai mult decat ii statea pe negru

Link către comentariu

arata foarte bine masina, felicitari ... o singura observatie totusi, as fi vopsit senzorii in culoarea masinii ... asa zici ca sunt luati din targ

Link către comentariu

Felicitari, man! Arata de nota 10. Vorba lui TEFF, franele albe si e perfecta ;)

Link către comentariu

arata foarte bine masina, felicitari ... o singura observatie totusi, as fi vopsit senzorii in culoarea masinii ... asa zici ca sunt luati din targ

multumesc frumos. inca nu am montanti senzorii, sunt gaurile goale. trebuie sa imi vina cei de G6 pe care o sa ii vopsesc :)

Link către comentariu

Masina e superba acum.... se vad perfect toate liniile, toate detaliile....

Sa te bucuri de ea, mult si bine !

Link către comentariu

Wow, o transformare radicala. Poti sa zici ca ai un nou GTi :D, felicitari si sa reziste culoarea fara zgarieturi cat mai mult.

Imi place cum arata, dar e pacat ca acest trend a facut ca multe hothatch-uri sa fie albe si s-a cam pierdut individualitatea. Spre exemplu am vazut foarte multe Cupra albe, GTi-uri nu chiar asa multe ( dupa parerea mea Tornado Red arata cel mai bine pe GTi).

Masina e definita in primul rand de motor, pt ca liniile se pot vedea si pe un 1.9TDi cu bodykit de GTi insa the go doesn't match the show.

Evident nu este cazul aici.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Masina arata genial! Singuru lucrul ce nu ma convinge 100% e eleronul de pe hayon vopsit negru :)

Link către comentariu

cat imi place GTI-ul :), mereu ma uit dupa ele pe strada...ii sta mult mai bine alba, ii pune formele mai bine in valoare, ai facut o alegere foarte buna!

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!