Jump to content

Golf 5 GTI USA


Radu Marcel

Postare recomandată

Radu Marcel

fusta de r 32 nu o mai pun. imi pun fusta de edition 30 :)

capacele, eleronul, o parte din buza fata si din fusta spate vor fi negre :) :icon_bounce:

si renunt la banda rosie de pe grila, in favoarea uneia albe

Link către comentariu

Lasa banda rosie. Element distinctiv pt Gti si da bine pe orice. O sa arate a diesel cu grila de gti.

Link către comentariu

Eu sunt pro banda alba :D

Si as mai face ceva: jantele negru lucios cu buza alba, franele albe :D

Link către comentariu

vrei jantele mele negre (luciose) cu buza rosie pe jantele tale eloxate ? :)

Modificat de MateiWmW
Link către comentariu
Radu Marcel

facem o proba si vedem :) suna interesant

Link către comentariu

jantele negru lucios cu buza alba, franele albe :D

+4

Link către comentariu

:blink: WOW...Nice :wub:

Poate si oglinzi negru lucios, cum este grila?

Modificat de nervoss
Link către comentariu

Mai, nu-mi vine sa cred, tu care erai asa hotarat pe negru lucios acum sa treci la alb...radicala schimbare.

Nu pot zic ca dezaprob schimbarea, albul are ceva aparte, mai ales la GTI.

Spor!Abia astept sa vad rezultatul final.

Link către comentariu

Bine mai Marcele, imi place. Insa dunga as lasa-o rosie..

Link către comentariu

cam asa va arata din fata :

post-14295-0-33114700-1336658770_thumb.j

Superb.

Oglinzile negre, jantele negre, franele albe. Si din punctul meu de vedere e bomba

Link către comentariu

Jante,mov,aurii,albastre,cameleon orice in afara de negru!!

Link către comentariu
F l o r i n

cam asa va arata din fata :

post-14295-0-33114700-1336658770_thumb.j

Frumos......

Link către comentariu

Negru sau alb...pentru Hungaroring nu e nici o diferenta !

Link către comentariu

Cred ca isi face masina pt el in primul rand, nu cred ca traieste pt circuitul ala :-/

Link către comentariu

Atunci suspensia nu-si are rostul. Nu vad de ce te-ai plimba pe bulevard cu ceva cu care sa-ti anihilezi rinichii. Pentru agatat mergea si suspensia stock sau doar niste arcuri.

Link către comentariu

Teo ai trecut in extrema cealalta. Am spus ca nu traieste pt circuit, dar asta nu inseamna ca nu are voie la upgrade-uri ce ii sporesc manevrabilitatea pe strada si ocazional sa ajunga pe un circuit.

Cum ar fi sa ne lasam toti masinile sa arate ca un c*r, ca mnah "pe Hungaroring nu conteaza culoarea"

In fine, fiecare face cum crede :D eu mi-o fac sa o tin in garaj sa ma uit la ea

Modificat de TEFF
Link către comentariu
RazvanBlade

poi numai pt circuit nu are rost nici sa faca masina din negru in alb...

sunt sigur ca o sa iasa ceva frumos, astept cu nerabdare produsul finit !!

Link către comentariu

O masina de peste 200 de cai care este si daily driver si care merge si pe circuit nu trebuie doar sa fuga si sa stea pe strada, trebuie sa arate si bine. Si oricat ati spune voi ca aceste lucruri sunt inutile, tuturor ne pasa de cum arata masinile noastre.

Marcel, eu te felicit, si eu abia astept sa schimb culoarea masinii. Si ai facut alegerea ideala pe Golf, alb. Si o sa ai o masina care merge bine pe circuit, dar dupa care intoarce lumea capul pe strada si in care te simti bine si ai tot interiorul la locul lui ( si ce interior :D ) :) Felicitari!

Link către comentariu

sunt criminale jantele din poza de mai sus cu golfu ... cred ca sunt de audi la origine ?

Link către comentariu

Mda...am uitat sa pun emoticonu cu dintii mari la sfarsitul propozitiei si nimeni n-a sesizat ca era o gluma :lol: Evident ca orice modificare estetica isi are rostul !

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!