Jump to content

Golf 5 GTI USA


Radu Marcel

Postare recomandată

Radu Marcel

ceva impresii cu noul soft? banuiesc ca e mult mai bine ca inainte:D

da...mult mai bine! este liniar de jos pana sus. nu este pe setarea agresiva, se poate scoate mai mult, numai ca pompa mea din rezervor, la 5.000 de ture da 3.4 in loc de 6 cat ii cere acum softul. se poate upgrada si dupa poate sa tina si 10 bari. upgradul asta costa in jur de 100 euro si cica il fac niste baieti la brasov..

Link către comentariu

Pai fa upgrade-ul la pompa din rezervor si fa noste loguri. Chiar sunt curios

Link către comentariu

sunt multe solutii la pompa din rezervor, cea mai buna e cu inca un bosch 044 pe traseu pe langa cea din rezervor. problema e ca nu toata lumea stie sa controleze pompa de pe traseu.

poti incerca si o pompa noua stoc in rezervor, a ta cred ca e obosita. a mea tine 6 bari fara nici o problema.

Link către comentariu
Radu Marcel

masina a intrat in service pt vopsire integrala.

voi schimba culoare in alb individual de R20 (cel care are lacul separat) :)

post-14295-0-38590200-1336403680_thumb.j

post-14295-0-26710200-1336403696_thumb.j

post-14295-0-77519400-1336403714_thumb.j

Link către comentariu

Adica Oryx White?

Compartimentul motor nu-l vopsesti?

Link către comentariu
Radu Marcel

Adica Oryx White?

Compartimentul motor nu-l vopsesti?

salut jug

nu stiu exact cum se numeste...l-am vazut pe R-ul patronului de la service. si este cu lacul separat si arata wow...

compartimentul motor va fi singurul care nu va fi vopsit. nu ma deranjeaza dc e negru...si la o eventuala revanzare sa vada omu ca nu a fost lovita masina.

ultimile 3 masini le am avut negre si in bucuresti este f greu de intretinut (apar repede micile zgarieturi) si al 2 lea motiv ar fi caldura pe care o atrage negrul, iar pe alb se vad mai bine detaliile la un GTI.

in contrapartida ...albul mi se pare mai manelistic...dar mi-o asum :)

Link către comentariu

cu interiorul ce au avut? ca nu inteleg...

Link către comentariu
Radu Marcel

cu interiorul ce au avut? ca nu inteleg...

eu l-am dat jos sa nu mi-l strice!

Link către comentariu

Aha! Sunt foarte curios daca aia e culoarea sau e altceva...

Ce nr. are R-ul patronului?

Link către comentariu

Bravo Marcele! Asteptam produsul final! :icon_thumleft:

Link către comentariu
F l o r i n

Asta de transformare... de la negru la alb.

Abia astept sa o vad... dar o sa fie ceva de munca la ea, avand in vedere ca trebuie vopsit cam tot ce se vede la ea.

Link către comentariu
Radu Marcel

Florin, doar ma stii...nu o sa iasa tiganie :)

o sa fie misto la ce am in cap...

Link către comentariu
F l o r i n

Sigur o sa iasa bine, sunt ferm convins.

Link către comentariu

Cand ti-am zis ca negru nu e pentru orasul asta m-ai contrazis puternic :)) Si acum faci masina alba inaintea mea :D Bravo, wise choice, abia astept sa vad cum iese!

Link către comentariu
Radu Marcel

Cand ti-am zis ca negru nu e pentru orasul asta m-ai contrazis puternic :)) Si acum faci masina alba inaintea mea :D Bravo, wise choice, abia astept sa vad cum iese!

:) ms Calin

Link către comentariu
Radu Marcel

in jur de 4000 euro

dar am si ceva piese de inlocuit (haion, bandouri, spoiler spate, stopuri haion etc)

Link către comentariu
F l o r i n

de vara...... :wacko:

Link către comentariu

banuiesc ca ai casco..abia astept sa o vad vopsita.

Link către comentariu
Radu Marcel

Eu as pune stopurile de R32 cu led :D

sunt in plan si alea...acum le am pe cele de R fara led

Link către comentariu

Taureteeeeeeeeeeeeeee ce dracu faci ma ? lasa masina sa mai si mearga ... mereu ii faci ceva :) daca vroiai alba ... dc n-ai zis ? ti`o dadeam pe a mea :)).... m-am speriat cand am vazut pozele cu ea demontata ... o sa iasa frumos frumos , capacele de la oglinzi le faci negre ?

Modificat de MateiWmW
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!