Jump to content

Golf 5 GTI USA


Radu Marcel

Postare recomandată

Inca un nebun pe strazi...o sa bag masina in curte. :lol:

nu ma lua in numele tau...te rog frumos...NU eu scot fum din cauciucuri pe viraje :)))

weekend = REVO !

Welcome to the dark side

:icon_bounce: :icon_thumleft:

Link către comentariu

Bucurie mare pe aici,...zici ca a venit Craciunul.... :lol:

Link către comentariu

masina a primit o supra doza de REVO stage 2 si sunt f multumit de cum trage. totul este liniar si curat. nu cred ca o sa mai vreau sa urc puterea masinii...acum fiind suficienta, poate o sa mai vina un intercooler...

de saptamana viitoare masina intra la revopsit din cauza mai multor zgarieturi cauzate de traficul din jungla bucuresteana. ocazie cu care schimb si nuanta de negru, nu o sa mai fie negru perlat, ci negru simplu (cel mai inchis negru).

stie cineva codul spoturilor de R32 de pe haion?

setarile de revo sunt 649

Link către comentariu

masina va fi revopsita integral, o parte pe casco..si o parte o suport eu.

la un service din pipera...unde se lucreaza f bine si dupa fiecare etapa ma cheama si imi arata ce s-a facut la masina...si asta ma linisteste.

in plus o sa am si masina pe toata perioada..un Spark :)

Link către comentariu

Salut,

Unde o vopsesti in pipera si cat te costa totalul, eu am ales sa o vopsesc la hess & bayern auto concept pana acum totul e OK si mi-au date terminem de finalizare a lucrarii in doua saptamani.

THX

Link către comentariu

Salut,

Unde o vopsesti in pipera si cat te costa totalul, eu am ales sa o vopsesc la hess & bayern auto concept pana acum totul e OK si mi-au date terminem de finalizare a lucrarii in doua saptamani.

THX

nu stiu care este devizul total, pt ca am si multe de inlocuit (haion, fata usa dr., bara spate, stopuri haion, si toate bandourile cu toate ca pe casco nu mi le-a acceptat la schimbat tehnologic...dar nu vreau sa le refolosesc ca nu o se se prinda la fel ca unele noi...si le voi suporta eu)

o sa pun si poze cu masina acum si cu fiecare stagiu de revopsire

Link către comentariu

Ma doare capul......... :icon_redface: spor la treaba, dar nici tu nu esti normal.... Bine ai venit, in club !

Link către comentariu

Superba! s-o stapnesti sanatos, si multi km fara incidente neplacute iti doresc.

Stima

Link către comentariu

Superba! s-o stapnesti sanatos, si multi km fara incidente neplacute iti doresc.

Stima

multumesc frumos!

la fel iti doresc si tie

Link către comentariu

Vad ca te-ai tinut de cuvant cu vopsitul, cred ca o bag si eu peste cateva luni. dar haionul si fata de usa ce au patit? Ai lovit-o?

Link către comentariu

Vad ca te-ai tinut de cuvant cu vopsitul, cred ca o bag si eu peste cateva luni. dar haionul si fata de usa ce au patit? Ai lovit-o?

da. in parcare la munca de o bordura si de niste fiare...nu sunt rau, dar au perforat tabla ...din pacate :(

Link către comentariu

Auch, nasoala treaba!

Vezi ca-ti trimisesem un pm in legatura cu uleiul.

Drive safe! :Driver:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!