Jump to content

VW Golf V 2.0TDI BKD


sebip

Postare recomandată

Mai am de stat pana in iulie doar...apoi ma intorc acasa...daca te intereseaza te pot ajuta s-o iei

Modificat de iceman86
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Mersi de oferta! Ar trebui sa iti trimit o lista de cumparatruri! :D. Cu fusta datorita dimensiunilor numai iti creez probleme la transport! Dar daca apare ceva iti trimit eu un PM!

LE: intr-un final am reusit sa pun sus volanul de GTI....urmeaza sa ii fac poze!

Modificat de sebip
Link către comentariu

Citesc de cateva luni forumurile astea, si ma bucur ca mai sunt si alti fanatici ca mine, care baga bani in masini mai mult decat in femei :) si cu satisfactii mai mari:) am sa revin si cu poze si detalii despre golful meu daca sunt binevenit

Link către comentariu

De ar citi nevasta ce ai scris.....Acuma la modul serios, investitiile in masina is destul de minore, si is facute, ca mai tai de pe lista cate un meniu la KFC :D! Pana la urma investitiile mari le fac in oameni (nevasta si cele doua fete) nu in tabla....dar asta ii! Hai sa mai pun si ceva poze cu masina:

post-21103-0-71188300-1306738022_thumb.j

post-21103-0-28044200-1306738024_thumb.j

post-21103-0-59593900-1306738137_thumb.j

post-21103-0-96238500-1306738147_thumb.j

Link către comentariu

Pt. golful meu caut asa ceva. Cred ca ar merge si la tine.

si cat de greu e sa gasesti una...darminte amandoua. eu am avut noroc. mi-a luat un an sa le gasesc pe amandoua. si le-am gasit tot pe la colegii nostri forumisti

Link către comentariu

Azi am jucat un sah cu becurile din far. Am luat un set Bosch Xenon SIlver, pe care le-am pus pe faza scurta, iar Philips'ul Extreme Vision le-am pus pe faza lunga! Acuma astept sa vina noaptea sa vad daca a meritat Boschul 85 de lei!

post-21103-0-36783400-1306927259_thumb.j

Modificat de sebip
Link către comentariu

pfuai ... neaparat sa ne tii la curent ca si eu sunt tare curios cum se comporta Bosch ... si de ce nu si Philips-urile ...

Si eu ma uit dupa niste becuri si nu prea stiu ce sa aleg ...

Link către comentariu

Pot sa spun ca is multumit de becurile Bosch, eu zic ca sunt foarte apropiate de Extreme Vision, dar is mult mai ieftine! Is curios ca durata de viata cum is, aici cel putin Philipsul ma tineau undeva la un an, si stateau aprinse tot timpul, ca lumini de zi, la intensitate de 50% ziua!

Link către comentariu
lucian_90tud

@Kalinu : Frumoasa masina, dar de ce nu iti fac un topic cu masina ta. Ii strici omului topicul :blah: Vad ca ai cont din 2009. Ar trebui sa stii cum sta treaba pe aici :blah_:

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Am cont de mult dar il folosesc doar ca sa ma documentez :) nu prea am postat mult din 2009 !! Am sa fac si un topic cu mai multe detalii si investitii :)

Link către comentariu

Hai ca asteptam topicul, sa ne mai documentam si noi de la altii...:D!

Link către comentariu

Sebi e gata si topicul meu :) te astept cu pareri si propuneri ! Ms !

Link către comentariu

Sebi ma poti ajuta tu cu aia 2 catadioptri pt bara de r32 ? Citeam pe un topic ca a luat cineva de la tine sau gresesc ?

Multu !

Link către comentariu

Iti raspund eu :))Ai gresit persoana :P . Incearca la volksman, el are topic dedicat cu piese! Im.guzu (angeleye) ti-a zis

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Eu catadioptrii am numai la bicicleta fetei....:D

Link către comentariu

alea le gasesti cu tot cu bara,kalinu :))) ...

Modificat de davides
Link către comentariu

Azi am montat si comutatorul cromat pentru oglinzi:

Volan GTI

Spoiler spate (fusta) Golf V GTI

Link către comentariu

Iar te-ai innoit ? blah_.gif Butoanele cand vin, ca sa fie treaba completa?

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Incet incet o sa ajungi sa tai de pe lista tot, si asta e cel putin incantator! Felicitari pentru jante, sa speram ca nu te vor zdruncina prea tare. Ma bate si pe mine gandul sa le schimb pe ale mele cu niste modulare, dar momentan suspensia e prioritara.

Pe culoarea masinii tale arata bine stopurile cu led, in rest nu pot sa zic ca sunt fan.

Multi km fara incidente si succes in continuare ! :D :icon_thumright:

Link către comentariu

Mersi de urari....adevarul ii ca m-am obisnuit cu jantele pe 17" si atentia sporita la gropi! In ultima vreme am ajuns sa ma gandesc sa tai masina de pe lista....

Link către comentariu

Cu ajutorul colegului rex, cu care am dat o comanda pe ahw-shop, am pus si comutatoarele pentru geamuri de pe usile masinii. Asa ca mai tai ceva de pe lista:

Volan GTI

Spoiler spate (fusta) Golf V GTI

Link către comentariu
  • Ioana a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!