Jump to content

VW Golf V 2.0TDI BKD


sebip

Postare recomandată

Nu te tenteza niste stopuri de R-line/R32 ? 

Sa fie totul OEM :P 

Link către comentariu

Daca ar fi dupa ce ma tenteaza ar fi simplu.... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Bandourile si manerele ti le-ai vopsit? Am vazut ca ai zis ca e CL

Link către comentariu

Complicat de spus...si asta pentru ca am vopsit mai multe, vopsitorul mi prieten

Link către comentariu

Am inteles. Vreau si eu sa imi vopsesc bandourile si manerele...

Link către comentariu

Promovarea turismului românesc!

Link către comentariu

Traseu pe Rarau spre Pietrele Doamnei...post-21103-13991240473803_thumb.jpgpost-21103-13991240777632_thumb.jpg

Link către comentariu

Cum se comporta suspensia pe drumurile alea?

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Tratata cu simt de raspundere...nu creeaza probleme.

Modificat de sebip
Link către comentariu

Si eu am fost ieri sus pe rarau :) in acelasi loc unde ai pus si tu poza , super zona , de curbe sa nu mai zic .

Link către comentariu

Din Pojorata era super drumul...te imbia sa tragi de masina

Link către comentariu

Eu am fost dimineata devreme , era pustiu si m-am bucurat putin de esp pe curbe :) pe la pranz a dat ploaia si s-a aglomerat rau:) o sa bag si eu poze zilele urmatoare

Link către comentariu

Popasul Domnesc-Voronet....odihna dupa papanasi :Dpost-21103-13991377786269_thumb.jpg

Link către comentariu

Ma mir ca nu te-am vazut , azi am fost la voronet:)))))) si la humorului

Link către comentariu

Am plecat la 9 din Voronet si m-am intors spre seara. Pensiunea ii deasupra manastirii.

Link către comentariu

Zilele astea am profitat de liber de la munca si am facut ~1000 km spre si prin Bucovina. Masina s-a comportat bine, si am avut un consum calculat la pompa de 6.1. Avand in vedere ca am tras de masina is super multumit. Ce nu m-a multumit ii noua specie de conducator auto care apare: "soferul cu statie". Oamenii astia am impresia ca confunda antena statiei cu girofarul. Pentru ca stiu ca nu este politie pe segmentul respectiv de drum pentru ei numai conteaza linia continua, limita de viteza, ca ii sat si pot aparea carute, animale, copii, oameni beuti...el se grabeste...:D!

Link către comentariu

Ăăă... Asta-i disciplina din Romania. Nu ma refer doar la cea din trafic ci in general. Aia nu au leac. Sunt paramedic voluntar la SMURD, văd smecheri de romania cu carnet luat pe o sticla de vin si un cartus de tigari, care mor din cauza prostiei. Prostie care se datoreaza needucatiei si indiferentei. Nu ma mai mira nimic.

Link către comentariu
Johnny Bravo

Daca mor ei, e bine. Scapam de dobitoci. Nasol e cand iau pe altii dupa ei.

Link către comentariu

Adevăr grăiești! Johnny Bravo

Link către comentariu
  • Ioana a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!