Jump to content

VW Golf V 2.0TDI BKD


sebip

Postare recomandată

Resting in Rasnov! Avem o tara extraordinara! Poza si cu unul dintre caii putere din Golf

Sent from my GT-I9100

post-21103-13749226820265_thumb.jpg

post-21103-13749227100878_thumb.jpg

Link către comentariu

Vorba aia: apa, paie si bataie! Maine mergem spre mare....si pana atunci somn de voie in Sinaia.

Sent from my GT-I9100

post-21103-13749537759998_thumb.jpg

Link către comentariu

The sun is up.

De cand am masina, de vreo 5 ani, nu am fost interesat in mod deosebit de consum, ci am ales sa ma bucur de consum, dar azi am vazut dupa un plin pentru prima data autonomie de 1000 km.

Sent from my GT-I9100

post-21103-1375038424302_thumb.jpg

Link către comentariu

Salut, ft bun retrofitul pt bt. Poti sa-mi spui te rog daca afiseaza numele nelodiei pe ad2p ? Si cum se face pairingul fara volan multifunctional.

Link către comentariu

"Imperecherea" am facut-o din telefon. I-am dat un search, a gasit vw phone, connect...fara coduri fara nimic. Tot atunci m-a intrebat daca vreau sa incarce agenda. Cu afisarea titlului melodiei trebuie sa fac o proba, ca avand magazie de 6 CD cu mp3 si card am ignorat streamingul.

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu

Mersi pentru informatie. Ma bate gandul sa comand si eu kitul de pe carsystems. Cam in cat timp ajunge ? L-ai montat sub scaun ca la carte sau l-ai pus pe undeva prin bord ?

Modificat de aurelmarius
Link către comentariu

Ii montat ca pe OEM. Mi s-a parut mare modulul pentru ai gasi loc prin bord. Dupa ce am dat comanda in o saptamana l-am avut.

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu

Cafee break in Calimanesti.

Sent from my GT-I9100

post-21103-13756833008106_thumb.jpg

Link către comentariu

Foarte frumoasa, dar parca ar merge o bara fata de GT.

Modificat de virus
Link către comentariu

O mai desmortesc cate un pic. Sunt momente in care ma gandesc ca as schimba bara fata cu una de GT/Jetta, dar imi trece repede ca nu am vreme si rabdare sa caut.

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pe drum spre Baia Mare, o pauza pe Mesteacan la o placinta creata.

Sent from my GT-I9100

post-21103-13765655015808_thumb.jpg

Link către comentariu

Acum e o placere sa faci drumul pana la BM, mai ales urcarea pe Mesteacan acolo unde au modificat putin drumul.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link către comentariu
  • 1 month later...

Iarasi am montat leduri la numar. Is curios acuma astea cat tin, pentru ca de data asta le-am cumparat cu tot cu lampa de la colegul hayate . Ca prima observatie mi se par poate prea luminoase, si parca lampile nu stau fixe, au un mic joc. Acuma sper sa nu le pierd! :D

Link către comentariu

Cam asa arata...totusi am impresia ca lampa ii mai mica, altfel nu imi explic de ce are un joc.

Sent from my GT-I9100

post-21103-13799660775071_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Ioana a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!