Jump to content

VW Golf V 2.0TDI BKD


sebip

Postare recomandată

Schimbatorul ii de GTI, iar blonda aia mica ii una din cele doua fetite!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu

Deci navigatia aia lucreaza bine interioru. N am mai vazut volan de GTI fara comenzi, dar oricum pare ca a fost pe masina dintotdeauna.

Sa ti traiasca fetele !

Link către comentariu

Ne odihnim langa Gradina Botanica!

Sent from my GT-I9100

post-21103-13362087272127_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 3 months later...
nicusor_pintilie

Salut , te admir pentru toate modificarile aduse masinii te invidiez pentru volanul ala :D sa nu mai zic de fusta :) . Drumuri Bune

Link către comentariu

Si eu mi-am amintit azi cum e iarna , cand am dat de zapada inghtata :( . Am nivelat peste tot :))

Link către comentariu

Salut , te admir pentru toate modificarile aduse masinii te invidiez pentru volanul ala :D sa nu mai zic de fusta :) . Drumuri Bune

Mersi! Adevarul ii ca in ultima vreme am lasat-o mai moale cu modificarile. Mi-am dat seama ca a devenit cam mare consumatoare de resurse (timp, energie, bani, atentie) pentru o bucata de fier!

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Pai faza e ca tu le ai facut pe toate cam deodata daca faceai o schimbare o data la 6 luni acum gandeai divers eu am multe ganduri cu golful meu dar am sa le fac la timpul lor ca sa nu ma plictisesc de ea prea repede :) pentru mine e o pasiune golful meu :D

Link către comentariu
  • 2 months later...

Sa vina cat mai repede :D  

Parca aveam si eu niste poze cu masina langa lacul asta :)) . Langa Iulius Mall, nu? 

Link către comentariu

Exact la Iullius in parcare ii facuta poza...banii se strica la shopping, nu pe Golf! Greu cu trei fete!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Ce face omul cand se plictiseste: isi cumpara lumini in usile spate, lumini la picioare in spate, butoane cromate la usi spate, rezervor....

Sent from my GT-I9100

post-21103-13623957268374_thumb.jpg

Link către comentariu

Da...mai strang cate ceva si dupa ma bag la desfacut si montat!

Link către comentariu

La luminile de la usile din spate o sa pui becuri normale sau ceva cu leduri?

Link către comentariu

La tot am mers cu becuri normale. Is lumini ambientale in final, deci nu vreau sa pun mana la ochi cand deschid usile noaptea sau sa dirijez noaptea vapoarele in port! :D

Link către comentariu

Vorba poetului: vine iarna bine-mi pare! :D

Sent from my GT-I9100

post-21103-13633384658124_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Ioana a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!