Jump to content

VW Golf V 2.0TDI BKD


sebip

Postare recomandată

Master_Blaster

Sun ok tips-urile nu or sa fie prea vizibile pe tdi, se afuma repede. :D

Link către comentariu

Mie imi place ca unghiul tipsurilor urmareste curbura fustei. Si eu le am un pic inclinate, as fi vrut sa fie mai mult.

Bravo, ai reusit sa ii dai mai multa personalitate decat deja avea :icon_thumleft:

Link către comentariu

Transpirase de curgea asa apa de pe ea? :)) Arata bine cu tipsurile, se potrivesc cu linia fustei :emthup:

Link către comentariu

Masina trecuse pe la spalatorie. Acuma ca si costuri manopera la sudatul tipsurilor a fost 70 de lei. Eu ales tipsuri OEM, dar nu de VW ca au un pret enorm...am ales tipsuri de la Skoda!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
Master_Blaster

LOL Eram sigur ca sunt de Octavia, am o vrs la bloc si tips-urile sunt identice.

Link către comentariu

Cutia de VW nu justifica pretul enorm!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
Master_Blaster

Puteai sa mergi pe unele AM la TopGear au unele f faine si nu sunt mai scumpe.

Link către comentariu

Top Gear....Bucuresti....??? Eu sunt din Cluj.....:D

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
Master_Blaster

Pai exista si curieri sau e chiar atat de greu sa alegi un tip de evacuare dupa o poza si niste dimensiuni. Sau cautai ceva local e o teava de inox nu conteaza producatorul.

Link către comentariu

Arata foarte bine,dar daca voi avea drum prin cluj promit ca daca iti vad masina:"iti inrosesc stopurile si dau jos literele de pe haion..."

Link către comentariu

Cand ajungi in Cluj masina va fi in garaj cu sensibilitatea la alarma crescuta :D! Adevarul ii ca sunt momente in care ma bate gandul sa comand stopurile cu led facute de Valeo!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu
Pai exista si curieri sau e chiar atat de greu sa alegi un tip de evacuare dupa o poza si niste dimensiuni. Sau cautai ceva local e o teava de inox nu conteaza producatorul.

In final am ales tipsurile OEM pentruca sansele is mai mici sa nu arate bine...si cel putin pentru mine ar fi fost greu sa le fi ales dupa o poza!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu

Sincer, nici mie nu-mi placa, strica frumusetea masinii.

Mai bine strange ceva banuti si ia un set de R32 LED, o sa fii :wub:

Link către comentariu

Pfoai, nu ma tenta. Eu sunt implicat intr-un proiect momentan, o sa fie o mica surpriza la Husky ;)

Oricum, zilele trecute am facut DIY cu cercul intreg pe frana si sunt incantat.

Link către comentariu

De unde vrei sa cumperi stopuri? :P

Ma tenteaza si pe mine un set de ed30 :D

Link către comentariu

cum arata ... si pe mine m-ar tenta dar trebuie sa sparg un bancomat ceva ...

Modificat de davides
Link către comentariu

Ma gandeam ca ai alta sursa :P . Din USA nu se poate? Ca vreau din alea stock fara ceata pe spate :))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Interesanta combinatia cu etrieri albastri, ma pune pe ganduri. Aia e cumva maciulie de GTI?

Arata mult mai bine cu praguri, fusta, tipsuri...e foarte misto!

E fetita ta, blondina? Daca da, sa-ti traisca!;)

Link către comentariu
  • Ioana a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!