Jump to content

Scaune de Golf 3 pe Golf 2


cristip
 Share

Postare recomandată

nu am incercat ,dar eu am scaune de 2 gti pe mk1...si la 3 prinderile sun identice, nu shtiu daca pe verticala au aceeashi dimensiune. mari shanse sa fie ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Apropo de scaune, vi se pare mult 100euro pe 2 scaune rabatabile (zice omul recaro, dar din cate am vazut eu nu-s :D ), bancheta din spate plus tapiterie spate (pt model 2 usi)? Ma gandeam sa le iau, doar ca sunt culoarea alba si masina mea e visinie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie careva daca se potrivesc ?

<{POST_SNAPBACK}>

NU, sina la golf 3 este mai lata decat la golf 2.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu zic ca e bun pretzul, chiar foarte bun...si au si o culoare deosebita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU, sina la golf 3 este mai lata decat la golf 2.

<{POST_SNAPBACK}>

merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Eu mi-am luat de la dezmembrari 2 scaune de golf 3 si tot aia mi le-au montat pe golful meu 2.deci nush daca s-au potrivit exact sau au facut ceva modificari, dar stiu k am scaune de golf 3 in golf 2. Am auzit k se mai potrivesc de la passaturile din serie 91-93.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am luat de la dezmembrari 2 scaune de golf 3 si tot aia mi le-au montat pe golful meu 2.deci nush daca s-au potrivit exact sau au facut ceva modificari, dar stiu k am scaune de golf 3 in golf 2. Am auzit k se mai potrivesc de la passaturile din serie 91-93.

pai nu ne zici si noua cat au costat si de unde le-ai luat? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie careva daca se potrivesc ?

Se potrivesc, numai ca sina de G3 e putin mai lata decat cea de pe G2, asa ca trebuie "batut" :D putin in bratele care vin pe sina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le-am luat de la un SH din Letcani (20 km de Iasi spre Bacau). Pretul lor a fost de 2,2 mil cu tot cu montaj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si io am tot de golf III , nu le-am montat eu dar daca am inseamna ca merg :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am de golf 3.tr facuta o modificare la bratul exterior.eu am taiat bratul de la scaunul vechi si am sudat la scaunul nou.merge fff bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!