Jump to content

VW Golf MK5 GTI DSG


Livyu18CT

Postare recomandată

Salutare tuturor,

Dupa cum scrie si in titlu este vorba de un VW Golf 5 GTI DSG, an fabricatie 2005.

Ca si optiuni are o lista de vreo 3 pagini pe care o voi scana si apoi atasa aici in topic mai tarziu.

51593227.jpg

16720899.jpg

10309539.jpg

27554785.jpg

mai multe poze aici

Modificat de Livyu18CT
Link către comentariu

Frumoasa jucarie! Visez si eu la asa ceva peste ceva vreme... :D Cam aceleasi doatari, tot 4 usi, numai ca eu vreau rosu! Sa i-l stapanesti sanatos!

Link către comentariu

misto golful GTI :offtopic:

dar ... bmw-ul 5-er este o masina foarte "sanatoasa" ! recomandare pentru bmw: semnalizari fata/laterale albe; triple spate tot cu semnalizari albe; ornamentele exterioare shadow line. ce motor are?

Link către comentariu

@opkvb acum are aproape 130.000 km, si a fost foarte scumpa cand am cumparat-o

@vw11wst multumesc pt recomandare, poate pe viitor va primi si faruri si stopuri cu semnal alb, si un shadow line dar deocamdata este ok asa :icon_thumright:. motorul este 2.0d 163CP (soft)

@restu` multumesc frumos

:blah:

Modificat de Livyu18CT
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

felicitari pentru masini :)cat mai multi km fara probleme!

am si eu un bmw 525 tds e39 si am comandat un golf 6 gti dsg:)astept sa vina :P

Link către comentariu

Foarte frumoasa iar DSG-ul de pe ea este cea mai buna alegere. Multi km fara incidente.

Link către comentariu

felicitari pentru masini :)cat mai multi km fara probleme!

am si eu un bmw 525 tds e39 si am comandat un golf 6 gti dsg:)astept sa vina :P

felicitari si tie pentru noua achizitie. cred ca stai ca pe ace, dar sigur merita asteptarea :icon_thumright:

Foarte frumoasa iar DSG-ul de pe ea este cea mai buna alegere. Multi km fara incidente.

cu siguranta este cea mai buna alegere. multumesc

Maine o sa primeasca schimbul de ulei si filtru la cutie.

Preturi comunicate de AutoGrup - 1600, 1700 RON, iar Cardinal Motors 960 RON. WTF?

Link către comentariu

Nu inteleg de ce alegi adaosul lor cand foarte bine iti poti comanda aceleasi filtre si ulei de la orice magazin de piese auto. Intr-adevar singura diferenta e cutia pe care scrie VW in loc de MANN. Asta cu reprezentanta pentru un schimb de ulei si filtre mi se pare "aruncat cu banii pe geam si umflat fundul altora"

Link către comentariu

Nu inteleg de ce alegi adaosul lor cand foarte bine iti poti comanda aceleasi filtre si ulei de la orice magazin de piese auto. Intr-adevar singura diferenta e cutia pe care scrie VW in loc de MANN. Asta cu reprezentanta pentru un schimb de ulei si filtre mi se pare "aruncat cu banii pe geam si umflat fundul altora"

Aici iti dau dreptate doar 50%, deoarece schimbul de ulei si filtru la cutie automata (DSG in cazul meu) nu este doar o banala revizie.

Link către comentariu

Super masina, sa ai grija de ea! Imi plac la nebunie jantele :icon_thumright: ... iar vad masina cu folie si ma gandesc ca si eu ar trebui sa imi pun la a mea :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Super masina, sa ai grija de ea! Imi plac la nebunie jantele :icon_thumright: ... iar vad masina cu folie si ma gandesc ca si eu ar trebui sa imi pun la a mea :icon_cheesygrin:

Multumesc frumos. Eu ma gandeam sa-i dau foliile jos... are geamuri colorate de fabrica :blah:

Link către comentariu
  • 3 months later...

Salutare tuturor.

Nu am mai scris aici de ceva vreme si m-am gandit sa revin cu o poza mai recenta (echipata cu rotile de iarna si fara folii) si cu lista de optiuni promisa in primul post. Scuze pentru calitatea pozei, doar telefonul il aveam la indemana :vaidecapulmeu:

golfs.jpg

Modificat de Livyu18CT
Link către comentariu

multumesc frumos, si ale voastre sunt la fel de frumoase :blah:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!