Jump to content

vw golf 5 gti


ar99wob

Postare recomandată

Si noi iti dorim la fel btw frumoasa masina sa o stapanesti sanator si cat mai putine incidente :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
alecsandru19

Super super tare cursa si masinuta este de vis! :) se vede din video ca trage de rupe cu noul upgrade...cred ca si stock era bn dar acum e muultttt mai bn :D bft cu modificarile si cat mai multi km fara incidente!

Link către comentariu

merci pt. video aerofan..;)...merci alecsandru...pt.prima cursa masina s-a comportat binisor,zic eu..14.6 cel mai bun timp azi,pe ploaie...se poate si mai bine...vor mai urma modificari care sper sa coboare timpii..;)..bafta sa aveti!..

post-77912-0-68299000-1304275885_thumb.j

post-77912-0-67554800-1304275892_thumb.j

post-77912-0-78000300-1304275899_thumb.j

post-77912-0-47001700-1304276063_thumb.j

Link către comentariu

Felicitari Ovi si la mai mare! - adica timp mai mic :blah:

In prima poza - cum trebuie sa arate un Golf GTI - primplan ; si cum NU trebuie sa arate un Golf GTI - fundal :lol:

Modificat de vlad_pvs
Link către comentariu

:)) Pai Gaju a zis de un an ca il vopseste...vad ca tot asa a ramas :)

Link către comentariu

Poate te mai gandesti la renuntarea foliei de pe stopuri :P Personal mi se pare prea neagra masina.

Felicitari

Link către comentariu

merci circo..:)...promit ca nu mai pun alta dupa ce se uzeaza asta si o dau jos..;)

Link către comentariu

Hehe, si eu ti-am zis asta. Lasa sa se vada stopurile de Ed.30 :-)

Link către comentariu

Si eu sunt pentru culoarea originala a stopurilor, mai ales daca sunt de ed30 :icon_thumright:

Link către comentariu

stopurile sunt de r32...sunt putin mai inchise decat cele originale de gti...:)

Link către comentariu

Cele de R32 sunt la fel cu cele de ed30 :) Deci lasa-le culoarea originala, e pacat sa stea ascunse :P

Link către comentariu

dupa ce-mi aduci wot-u,poate ma mai gandesc..;)..:))

Link către comentariu

salut.am urmarit tot topicul si imi place masina la nebunie.sper din tot sufletu sa ajung si eu la o asemenea achizitie (si cred ca nu sunt singurul :santa: )..mi-a placut foarte mult evacurea,cu arcurile sport si jantele gri, se completau frumos...daca imi permiti sa imi dau si eu cu parerea:P,cred ca masina arata mult mai agresiva cu jantele gri decat acum,parca este prea mult black:(...in rest ce sa zic, mii si mii de km fara incidente, sport la modificari si promit sa ma inspir din topicul tau in viitor:P

:vwrullz:

Link către comentariu

..:)...multumesc mult schumy...despre modificari...ce sa zic??...daaaa vor mai fi si sper ca destule..:)..bafta si tie!!..;)

Link către comentariu

banuiesc ca ai deja o lista cu aceste modificari la fel de frumoase ca precedentele :D...nu de alta dar masina arata si este super...modificata cu gust si da peste mana celor cu bmw-uri si alte ragalii (ma refer la acei baieti care stau langa tn la semafor si se vad asa mandri in bmw-ul lor, ca te fac pe tn...si cand colo??supriza:))il faci de ras, asta e valabil pt toate modelele skoda,vw,audi,seat..ce imi place faza asta :blah_: )

Link către comentariu

am o lista,sigur..:)..bani sa fie..modificarile vor fi numai si numai la motor,la exterior nu cred ca voi mai face nimic

astazi am schimbat uleiul din cutie,am pus motul..urmeaza si uleiul din motor cat de curand,tot motul vreau sa pun,5w40..cred..zilele urmatoare o sa-mi ajunga si wot box-ul(abia astept)..:)..multumiri din nou lui teff..;)

Link către comentariu

pai este superba asa, poate doar un alt set de jante:P

http://www.vanzarijante.ro/images/produse/Jante-BBS-CO008-14984_2.jpg (am vaz pe mobile un r32 negru cu niste jante ca acestea pe 19"..arata super)

sau http://www.cartuning.ro/jante/oz/jante_superturismo_gt.jpg cred ca dau foarte bine pe masina...dar acum depinde de gustul fiecaruia:D

Link către comentariu

Aş schimba jantele.Aş pune ceva cu spiţe, să dea un aspect mai clasic, evident vopsite negru, dar şti tu vorba aia, gusturile nu se discută,

Link către comentariu

da,jante s-ar putea...:)..niste oz ultraleggera...mmm...ar merge..:)

merci kendoo..;)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!