Jump to content

vw golf 5 gti


ar99wob

Postare recomandată

merci pt.informatie doctore..:)..deocamdata o sa-l pun doar pe asta,vad cum se misca asa si poate pe viitor o sa pun si side shift

Link către comentariu

astazi a fost montat shortul..:)..sunt f.multumit..cursa mult mai scurta..a meritat toti banii..;)

Link către comentariu

jantele de vara vor fi gata saptamana asta pe sfarsit...dar din pacate,din cauza vopsitorului din timisoara care mi le-a stricat,vor fi all black..:(..polishul de pe fata nu a mai putut fi scos...pun si niste poze cu o janta care a fost vopsita cum as fi vrut eu initial si care a iesit cam asa....

post-77912-0-64818200-1301345866_thumb.j

post-77912-0-42768100-1301345873_thumb.j

post-77912-0-56562100-1301345885_thumb.j

Link către comentariu

Nu vreau sa te supar in vreun fel dar aminteste-ti ca ti-am spus parerea mea, sa le lasi in pace ca sunt superbe cum sunt :(. Pana la urma ti-ai "indeplinit" dorinta de all black. Oricum masina ta ramane deosebita :icon_thumright:

Link către comentariu

...:(..ai dreptate circoloco,mai bine le lasam cum au fost...nu o sa mai am incredere in niciun asa zis "meserias" din romania..dar raul a fost facut..acum e tarziu pt. alte discutii..neavand de ales,sper pe sfarsitul saptamanii,jantele vor fi cam asa...

post-77912-0-39359000-1301346526_thumb.j

post-77912-0-28124900-1301346576_thumb.j

Link către comentariu

Lasa-le o buza silver sau red. Sa nu fie chiar asa negre tuci. Sau fa-le gunmetal... Mult mai ok din punctul meu de vedere. Inca vor arata a janta de aliaj...

Link către comentariu

Imi pare rau sa aud asta.......:(:(:(((( dar daca tot sunt stricate akm fale gunmetal sau cu buza dupa cum spune circoloco.....:P

Link către comentariu

Pacat de ele.. O sa fie ok si negre cu buza silver..

Meseriasul ala de le-a stricat ar fi bun de plata :angry:

Link către comentariu

din pacate nu vor fi facute cu buza rosie sau argintie,poate gunmetal,in locul negrului lucios...daca aveti careva vreo poza cu janta vopsita gunmetal,va rog sa o postati aici,sa-mi fac o idee cum arata...va multumesc!

Link către comentariu

rotile vor ramane all black!!!..,deja vopsitorul a inceput lucrarea...nu ma mai stresez si pt. roti...din cauza unui nesimtit de vopsitor care probabil isi continua activitatea fara niciun gand..:(...tara si oameni de kko..din pacate...va multumesc pt. idei,dar nu mai vreau pareri in legatura cu jantele..vor fi negre si ..punct!..sper sa nu aveti "norocul" sa dati si voi peste oameni de genul asta..bafta sa aveti!

Link către comentariu

jantele cu cauciucuri vara sunt sus...:)..in sfarsit...imi place f.mult cum arata asa...chiar daca e "all black" acum...si niste poze facute dupa montare..scuze pt.calitatea pozelor...masina e cam murdara..:)...

post-77912-0-09409200-1301681695_thumb.j

post-77912-0-65506100-1301681701_thumb.j

post-77912-0-56171800-1301681710_thumb.j

Link către comentariu

Pentru a pune aceste superbe jante in evidenta ai nevoie de o pata de culoare mai pronuntata...poate etrierele revopsite sau curatate, oricum degeaba ai idei bune si teorii bune daca practica da gres (cazul cu vopsirea jantelor).

Link către comentariu

Imi place foarte mult cum arata cu jantele negre :) Sunt sigur ca va arata cu mult mai bine cand va fi masina curata, eventual sa dai pe cauciucuri cu un spray pentru ele, sa fie in ton cu jantele ;) Felicitari :icon_thumright:

Link către comentariu

ai dreptate oldhit..din pacate,traim in ro ...o sa pun niste poze dupa spalare...:)...merci vlad..;)..si mie imi place cum au iesit

Link către comentariu

Ti-as recomanda sa revii la stopurile rosii, fara folie. Este prea mult negru dupa parerea mea...

Link către comentariu

Stai linistit ca si eu le-am stricat si acum imi pare dar asta e.

Oricum dau bine si pe negru.Cand ai montat gumele n au fost probleme?

Vroiam sa te rog sa mi zici si mie codul de piesa de la tachetul pt pompa

Banuiesc ca e cel de pe cutie,dar nu l pot descrifa din poza.

Ms

Link către comentariu

Bobo, part numberul pentru cam follower e: 06D 109 309 C, costa in jur de 150RON.

Circoloco are dreptate, si eu as da jos folia de pe stopuri, sa fie putin contrast totusi.. Parca sub folie aveai stopurile de ED30 care si alea sunt :icon_thumright:

Link către comentariu

merci bobo..nu am avut probleme la montare,am stat langa ei,i-am amenintat,au avut grija si le-au pus sus fara zgarieturi..:)..merci bebe..;)..legat de stopuri...sunt putin mai inchise decat stok,sunt de r32,dar deocamdata raman asa pana se uzeaza sau se rupe folia de pe ele...dupa,poate le las fara..o sa vad..s-ar putea sa arate mai bine fara folie..nush..merci pt.sfaturi si pareri..bafta sa aveti!

Link către comentariu

idee de "tuning" numaru de inmatriculare invert(cei alb sa fie negru si invers) :)) ce parere ai?

Black & proud!

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!