Jump to content

vw golf 5 gti


ar99wob

Postare recomandată

Iti iei intai Twincoolerul ca sa se vada frumos furtunele si dupa vent :)... Pun o poza cu a mea sa iti faci o idee.. bafta in continuare :)

post-14028-0-87615200-1297842643_thumb.j

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

in sfarsit am montat si intercoolerul s3..:)..bujiile iridium ngk sunt sus si alte cateva "maruntishuri"..;)..urmeaza si niste poze..:)

Link către comentariu

Hello,

Lile de unde l-ai luat cu 100 ron? Noi mai ieftin n-am gasit de in jur de 150 Ron in Arad :(

Link către comentariu

salutare, frumoasa masina,un motor foarte pretabil la tuning, bafta in continuare,drive safe.

PS: De la ce vine WOB , ca am vazut ca e foarte cautat?:P

Link către comentariu

pretul tachetului a fost 150 lei..:)..ms bebeee..sii da justin,un motor ff bun..:)..merci,bafta si tie!..iar wob-u,dupa cum stiti ,vine de la "mama" lui,unde s-a nascut...in wolfsburg,deutschland..;)..fir-ar sanatosi nemtzalaii astia..:)

Link către comentariu

salut

am si eu o intrebare ca sunt inca un invatacel :) Ce rol are acel tachet si daca se schimba dupa un nr. de km sau este un upgrade ?

frumoasa masinuta ta...sa ai parte de ea

Link către comentariu

multumesc radu..:)..tachetul este indicat a se schimba dupa 100 mii km...se uzeaza si tachetzii astia,dupa cu vezi si in poza de mai sus..bafta!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

am avut onoare sa fiu pe post de copilot la o tura scurta cu aceasta mica "bestie " , incredibil cum trage masina .. de mult nu am mai fost cu o masina in

care sa fiu mut .. deci fara cuvinte .... simplu nota 10 +++

multa bafta cu GTI-ul si cati mai multi km fara probleme !

Modificat de Red
Link către comentariu

:))...merci mult mircea...o sa traga si mai tare..;)..sper anul asta...bafta si tie!

Link către comentariu

azi a sosit si short-ul de la forge..:)..sper sa reusesc saptamana asta sa il pun sus...

post-77912-0-64799300-1300310361_thumb.j

Link către comentariu

asta e short-ul pt lungimea cursei schimbatorului,dar exista si pt stanga dreapta.probabil il ai dar n ai pus poza

Link către comentariu

ala stanga dreapta nu cred ca il pune. exista anumite riscuri cu el iar pt condus in oras majoritatea timpului e mult mai okay si mai comod asa.

Link către comentariu

Asa e. E quick shift Forge, varianta normala sa zic asa, nu e varianta Side quick shift..

Link către comentariu

da,asa cum zice si abstrakt,cel de stanga-dreapta nu il pun tocmai pt. a fi mai comod la condusul in oras..e varianta de care zice si bebe..merci bb..;)

Link către comentariu

Eu am si side shift... si merg destul de mult in oras... La ce va referiti ca nu e comod?

Nu e comod sa fie mai scurt? laugh.gif

Il am de vreo 2 ani si n-am nici cea mai mica problema... ba chiar e muuult mai comod cu el. Si SS-ul e setat pe cea scurta cursa.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!