Jump to content

vw golf 5 gti


ar99wob

Postare recomandată

sa speram..:)...merci bb pt tot ;)...masina e deja la garaj,se pregateste pt "noutatzi"..

Moderator edit:

15. Butoanele Reply si Multiquote ("citat") ajuta în momentul în care se doreste citarea unui pasaj din alt post (propriu sau apartinând altcuiva), pentru a face referire la el. Acest lucru are sens doar daca acel post nu este chiar ultimul, în caz contrar acesta se va repeta în mod inutil. Folosirea nejustificata a quote/citatului, va fi sanctionata cu avertisment verbal, iar in cazul repetarii cu warning

Ultim avertisment

Modificat de dudu
Nu mai da Quote mesajului anterior! Foloseste AddReply sau FastReply! Mersi! Ultim avertisment!
Link către comentariu

au ajuns "jucariile" din anglia..in sfarsit..:)...downpipe milltek si admisia EvoMs,acum sunt montate pe masina si maine...la oradea,la revo...niste poze inainte de montare...

post-77912-0-47886500-1292974780_thumb.j

post-77912-0-86335300-1292974798_thumb.j

post-77912-0-69035600-1292974966_thumb.j

Link către comentariu

multumesc adrian si vlad revo-oradea pt tot...sunt f multumit...:)..masina "rupe"..acum,abia astept sa trec de pragul 300..;)...sper la anul...suntem ff aproape...sarbatori fericite!..si rezultatul...

post-77912-0-55923100-1293050634_thumb.j

Link către comentariu

admisia evo ms+downpipe milltek...pe la vreo mie...din anglia...bafta la modificari!..merita,crede-ma!..;)

Link către comentariu

Frumos evolueaza masina ta. BV :icon_thumright: Asa visez si eu la un GTI :somnmare:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Felicitari pentru masina arata bine(desi nu prea sunt adeptul folilor)inca ceva spune-mi si mie cine ti-a facut evacuare ca ma intereseaza si pe mine pentru o toba finala!astept un raspuns........multumesc frumos!

Link către comentariu

Merci pt. aprecieri..:)..evacuarea e facuta in arad,la tox-customs..pt.mai multe detalii contacteaza-ma pe privat sau mess..bafta si la multi ani tuturor!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

astazi masina a fost dusa la "medic"...:)..se schimba evacuarea(2,5 inci)..va fi inlocuita complet(de la downpipe)...cu inox 3 inci..custom..

Link către comentariu

da vlad..:)..raman neschimbate..stii cat de mult imi plac..;)..sau ce?nu-s faine???...:))

post-77912-0-63973000-1295970399_thumb.j

Link către comentariu

masina-i beton. Nu stiu ce ai mai putea sa-i faci la exterior pentru ca arata super.

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

multumesc aeofan..:)..exterior nu-i mai fac nimik,doar la performantza mai lucrez "putin"..bafta!

Link către comentariu

Arata foarte bine masinuta!! :icon_thumright:

Singurul minus(din punctul meu de vedere): stopurile mi se par putin prea inchise.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!