Jump to content

vw golf 5 gti


ar99wob

Postare recomandată

Arata foarte bine si cu gri, dar daca as fi in locul tau le-as face negre pe interior :)

Link către comentariu

Da :) Ca restul 2.000.000 de Golfuri GTI stock :)) Lasa-ti sa castige un ban si cei ce modifica masinile, altfel ar fi toate la fel :)

Link către comentariu
foarte frumos!

merci baietzi..;)...nu putem fi toti pe aceiasi lungime de unda..din fericire...;)..probabil asa o sa fie in final..cu negru la interior..bafta si voua!

Arata foarte bine cu ele asa :D

asa bebe,da?..:)....

post-77912-1287331709_thumb.jpg

post-77912-1287332055_thumb.jpg

Link către comentariu

s-au schimbat luminile din interior,de la numar spate...si urmeaza pozitiile in viitorul apropiat(sper)..:icon_thumright:...galbenul a fost inlocuit cu leduri albe,multumita lui luci by [...]..:(..in zilele urmatoare vor fi si niste poze..bafta!

Link către comentariu

ai o masina frumoasa.sa ai grija de ea .am sa mi spun si eu parerea

contra 1 parasolarul ala care l ai lipit

2 folia de carbon de pe capota si plafon(fiind pe negru carbonul nu sare prea mult in evidenta.din departare pare o simpla folie mata.daca se aplica folia de carbon pe albastru,alb sau rosu ar fi fost altceva

pro 1 evacuarile 2x2 imi plac(se intregesc cu forma stopurilor)

2 arcurile ajuta foarte mult optic (banuiesc ca inainte aveai 2 degete cu suspensia gti intre aripa si roata iar acum pare ca e doar un deget)

3 stopurile smooke sunt in linia masinii, implicit badgeless ul

4 jantele cu interiorul negru maresc optic janta.eu pe a mea am pe 17 si par de 18.deci dc te ai hotarat pe negru felicitari.

ps ce transparenta are folia de pe stopuri2unde si cat te a costat operatiunea asta?3ai avut vreo surpriza cu oamenii legii legat de treaba asta?cat te a costat si de unde ai luat arcurile kw

Link către comentariu
ai o masina frumoasa.sa ai grija de ea .am sa mi spun si eu parerea

contra 1 parasolarul ala care l ai lipit

2 folia de carbon de pe capota si plafon(fiind pe negru carbonul nu sare prea mult in evidenta.din departare pare o simpla folie mata.daca se aplica folia de carbon pe albastru,alb sau rosu ar fi fost altceva

pro 1 evacuarile 2x2 imi plac(se intregesc cu forma stopurilor)

2 arcurile ajuta foarte mult optic (banuiesc ca inainte aveai 2 degete cu suspensia gti intre aripa si roata iar acum pare ca e doar un deget)

3 stopurile smooke sunt in linia masinii, implicit badgeless ul

4 jantele cu interiorul negru maresc optic janta.eu pe a mea am pe 17 si par de 18.deci dc te ai hotarat pe negru felicitari.

ps ce transparenta are folia de pe stopuri2unde si cat te a costat operatiunea asta?3ai avut vreo surpriza cu oamenii legii legat de treaba asta?cat te a costat si de unde ai luat arcurile kw

merci pt aprecieri..si pt "contre"..:)....dar:mie imi place ff mult folia carbon(dca o vezi live iti schimbi parerea),si da,o sa fac jantele cu negru la interior,nu am avut probleme cu oamenii legii,pt ca sunt f vizibile luminile de sub folii..sunt chiar ok(poate nu in poze..:))..bafta si tie!

Link către comentariu
Masina Arata intr-un mare fel. De asemenea suna grozav sis e conduce superb :)) Felicitari maxime OVI, !

merci mult luci..;)..a fost pt prima data cand am vazut-o din mers si din exterior..:))..zici ca ti-a placut in stanga-fatza??..:))

Link către comentariu

poze cu..new lights(interior,numere spate si pozitii)...leduri albe..scuze pt. calitatea pozelor,sunt facute cu tel mobil,pe viteza..:D

poze cu..new lights(interior,numere spate si pozitii)...leduri albe..scuze pt. calitatea pozelor,sunt facute cu tel mobil,pe viteza..:))

...

post-77912-1288120279_thumb.jpg

post-77912-1288120291_thumb.jpg

post-77912-1288120303_thumb.jpg

post-77912-1288120375_thumb.jpg

post-77912-1288120391_thumb.jpg

post-77912-1288120399_thumb.jpg

post-77912-1288120471_thumb.jpg

post-77912-1288120480_thumb.jpg

Link către comentariu

foarte misto masina,si eu sunt de aceiasi parere cu ceilalti sa nu iti vopsesti jantele negre,ai strica tot efectul

legat de "parasolar" e foarte util,dar era bine daca aveai o nuanta ceva mai deschisa,sau din aceea care se inchidea treptat..in degradeu

in rest,cati mai multi km fara incidente

cheers

beck

Link către comentariu
foarte mişto. e altă viaţă :salut:

merci...chiar ca e altceva..:salut:

Nu ti-au dat eroare ledurile?

nu mi-au dat eroare,sunt cu eliminare..multumiri again lui luci by [...]..;)

foarte misto masina,si eu sunt de aceiasi parere cu ceilalti sa nu iti vopsesti jantele negre,ai strica tot efectul

legat de "parasolar" e foarte util,dar era bine daca aveai o nuanta ceva mai deschisa,sau din aceea care se inchidea treptat..in degradeu

in rest,cati mai multi km fara incidente

cheers

beck

multumesc pt. aprecieri,jantele nu vor fi negre,doar interiorul intentionez sa-l fac negru(poze)..atat!..iar parasolarul e chiar util si nu vroiam alta nuanta mai deschisa,pt. a nu strica linia "black" a masinii.bafta si voua!

merci...chiar ca e altceva..:)

nu mi-au dat eroare,sunt cu eliminare..multumiri again lui luci by [...]..;)

multumesc pt. aprecieri,jantele nu vor fi negre,doar interiorul intentionez sa-l fac negru(poze)..atat!..iar parasolarul e chiar util si nu vroiam alta nuanta mai deschisa,pt. a nu strica linia "black" a masinii.bafta si voua!

...

post-77912-1288136056_thumb.jpg

post-77912-1288136283_thumb.jpg

Link către comentariu

Parerea mea, este sa nu vopsesti si jantele negre, pt ca totul este negru pe masina, incepand de la emblema fata, continuand cu geamurile negre si terminand cu stopurile. O masina de rangul acesta trebuie sa se deosebeasca de celelalte, nu sa se ascunda in spatele unei culori sobre si sa devina o pata neagra pe sosea.

Link către comentariu

Eu as lasa jantele asa argintii. Imi place foarte, foarte mult cum arata asa masina. Se asorteaza cu culoarea tipsurilor si eu cred ca trebuie sa existe un pic de contrast pe masina. Altfel devine boring... parerea mea doar.

Link către comentariu
Focusdesign 1.9 GTD

Auzi la el "cotetz" :o

Mi-ar placea si mie un cotetz asa fain!!! Imi place foarte mult asa cu jante gri! E superba masina!

Modificat de Focusdesign 1.9 GTD
Link către comentariu
Fara discutii jantele trebuie facute negre :)

te referi la interior negru,da luci?..pt ca asa intentionez,doar interiorul,nu toata janta..;)

Parerea mea, este sa nu vopsesti si jantele negre, pt ca totul este negru pe masina, incepand de la emblema fata, continuand cu geamurile negre si terminand cu stopurile. O masina de rangul acesta trebuie sa se deosebeasca de celelalte, nu sa se ascunda in spatele unei culori sobre si sa devina o pata neagra pe sosea.

ai dreptate andrei,nu o sa le fac negre total,ci doar interiorul va fi negru...:biggrin:..exact ca in poza...bafta!

Eu as lasa jantele asa argintii. Imi place foarte, foarte mult cum arata asa masina. Se asorteaza cu culoarea tipsurilor si eu cred ca trebuie sa existe un pic de contrast pe masina. Altfel devine boring... parerea mea doar.

multumesc pt sfaturi...o sa ramana contrast...atat va fi diferentza:in locul griului,va vi negru,,pun doua poze cum e acum si cum va fi...bafta si voua!

post-77912-1288177646_thumb.jpg

post-77912-1288177653_thumb.jpg

Link către comentariu
Auzi la el "cotetz" :)

Mi-ar placea si mie un cotetz asa fain!!! Imi place foarte mult asa cu jante gri! E superba masina!

..;)...merci...am spus mai sus:nu-i mai zic"cot...."..:biggrin:

Cu interiorul negru e cea mai buna varianta :)

asa e bebeto..;)..90% asa o sa fie..:)..

Link către comentariu
Cu interiorul negru desigur., Nici nu ma gandesc sa nu le faci asa, vrei sa ne certam?:) negre, negre, negre :D

am inteles sefu'...:P...interiorul va fi negru pana la spring!...:)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!