Jump to content

Skoda Octavia Elegance


allyn87

Postare recomandată

Motor 1.9 TDI ALH

Model Elegance

4xgeamuri electrice

Climatoric

Oglinzi electrice si incalzite

Xenon din fabrica, proiectoare, spalatoare faruri

Cotiera fata spate

Computer de bord

Scaune fata regabile pe inaltime

Volan reglabil pe inaltime si adancime

jante originale skoda din fabrica, anvelope pe 2005/65/r15

Radio cd Panasonic 8 boxe

Geanuri ionizate

post-65017-1286725655_thumb.jpg

post-65017-1286725684_thumb.jpg

Modificat de allyn87
Link către comentariu

Frumoasa skodita :blah_: .Pune si tu mai multe poze cu ea ;) Apropo cauciucurile sunt 2005 :eek: si ai jante asa mari :biggrin: deci n-am putut sa ma abtin :blah: Sa Domnul sa ai parte de ea si cati mai multi km fara incidente :( :D :Driver:

Link către comentariu

Frumoasa masina - si o motorizare super cea de 90CP

Modificat de Turbocip
Link către comentariu

Frumoasa si bine dotata, o ai de mult timp sau e proaspat achizitionata? pune si tu mai multe poze, mai ales cu interiorul , cati mai multi km fara incidente, bafta si noroc sa ai la ea.

Link către comentariu

Intradevar am gresit cu marimea anvelopelor 205/65/r15 si sunt trecute in carte :D

Schimbă rapid anvelopele că, puse una l

post-65017-1286734831_thumb.jpg

post-65017-1286734858_thumb.jpg

post-65017-1286735055_thumb.jpg

Modificat de allyn87
Link către comentariu

salutari din slatina

frumoasa masina, culoarea gri e buna ca nu se vede murdaria pe ea

la interior arata bine dar pozitia franei de mana e ciudata, asa sus tine?

Link către comentariu

e bine ca ai strans cablul si nu mai tine asa sus, arata urat asa.

nu, nu am stiker dar as vrea unul.

zi-mi te rog daca stii o firma de colantari auto in slatina.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Cine imi vinde si mie 4 jante de tabla pe 15:d vine iarna si trb sa imi pun anvelopele de iarna, le-am primit cu tot cu masina si imi trebuie jante pentru ele. Astept oferte.

Link către comentariu

Skoda e o masina care si-a meritat mereu banii, sa o stapinesti sanatos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dar stiu ca tii la ea de i-ai pus bratara ( asta mai merge cum mai merge), DAR DA JOS BRADUTII si foloseste ceva mai discret ...

nu vezi ca plinge saraca masina ca i-ai atirnat bradul ala ?! la o masina asa frumoasa ...

Primul lucru pe care i l-as face , cind mi-ar permite bugetul ar fi un radio 2DIN in locul a ce vad acolo... ti-ar schimba complet infatisarea bordului ( si nu cred ca ai cheltui mai mult de doua maxim trei milioane ( bani vechi) pentru asta )

Modificat de lucian.1950
Link către comentariu

Braduti nu mai am acum :) si nici bratara :( un DVD as fi perfect asta si vreau sa ii pun, cand permite bugetul, pana atunci merge si un mp3.

Modificat de allyn87
Link către comentariu

Ma bucur ca gindim la fel ... in privinta aparatului sint o multime de Stream cu mp3 de vinzare pe forumuri cu preturi de 1,5 - 2 mil lei. Oricum sa o stapinesti sanatos si sa te bucuri de ea !!! daca gasesti la cineva care l-a dat jos si vrea sa-l vinda, intreaba-l daca are si rama sau oricum o rama gasesti mai usor pe net.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Un incident neplacut mi s-a intamplat, un "sofer" la o trecere de pietoni a intrat in mine, bara spate sa spart, iar acum asigurarea trmite bara la service nu mai da serviceul comanda, ce firma face bara originala de skoda, ce trebuie sa scrie pe ea, sa nu ma pomenesc cu vreun "babau" de bara facut prin turcia sau ungaria.

post-65017-0-32918100-1289559021_thumb.j

post-65017-0-61233300-1289559040_thumb.j

post-65017-0-36510700-1289559052_thumb.j

Modificat de allyn87
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Masina a primit o bara noua :D a fost montata OK culoare OK si anvelope noi de iarna :D poate sa ninga acum :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Masin a mai primit si placute de frana noi TRW 130 lei + 30 lei manopera. In rest :Driver: zilnic 100 km

Link către comentariu

frumoasa masina....imi poti spune unde ai ionizat geamurile....ms

Asa am luat-o sunt al 2 lea propietar. La Pitesti la sen 92' cred k sunt facute.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Masina a implinit 142.300 km, si un scgimb de ulei + toate filtrele 360 ulei, filtre si 60 manopera.

Link către comentariu

Asta e masina si motor care sa faca in sac cu consumu si fiabilitatea.

Iar xenonu si clima definesc masina!

Multi km cu ea fara nici macar o problema! :Driver:

Link către comentariu

Salut felicitari pentru masina!La cati Km iti apare cheia pe comp. de bord pt. schimbul de ulei? Ai rezolvat cu bara spate?

Link către comentariu

Apare din 15.000km in 15.000 dar eu il schimb pe la 12.000 impreuna cu toate filtrele. Da cu bara s-a rezolvat, dar mi-a zgariato in parcare :( acum 2 zile.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!