Jump to content

Proiectoare bara lata


zaytsuca
 Share

Postare recomandată

Are cineva idee de ce se topeste plasticul la proiector ca in poza? E al 2-lea proiector care se topeste exact in locul acela...si numai pe partea dreapta patesc. Becul era hella 55w nou, exact la fel cu cel dinainte care se arsese.

In poza e cel vechi care am incercat eu sa il lipesc dar locul e acelasi la amandoua.

1zg9jqx.jpg

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)) cred ca e ceata zilnic la piatra neamt :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce stiu, cele aftermarket sunt cam slabute calitativ si parca asa a patit si Sebi cu ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Erau hela toate, luate de la dezmembrari. Am gasit acum halogenul care l-am avut initial pe masina si care s-a spart cand ma lovit unu cu masina...ei bine la asta partea din spate este din metal, spre diferenta de cele care s-au topit care sunt din plastic. Repet, toate sunt hella.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

sunt modele de proiectoare produse de Hella si de Depo si mai sunt Klokenholm, jale cu ultimele modele, de ex la Depo, mi-a cazut becul inauntru proiectorului,topindu-se oglinda acestui

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!