Jump to content

Golf IV Techno Blue


iTrance

Postare recomandată

eu am de 6000k si l-as schimba cu unul de 4300 sau 4500 (cat o fi) pt ca se vede mai rau pe asfalt ud.

+1 :icon_thumleft: (eu pana la urma l-am dat jos de tot)

Link către comentariu

Munca multa la schimbat sticla farului, dar a meritat zic eu :icon_thumleft:

Link către comentariu

O mica comanda la VW, pregatiri pentru schimbu de ulei am luat filtru si surubul de la baia de ulei, granitura de la antena si suportul de ochelari care l-am si montat :icon_thumleft: murdar rau plafonul trebui dusa la un tratament cat de curand :icon_confused:

Link către comentariu

Salut sa o stapanesti sanatos. Nu e cumva Jazz Blue? Ce cod de culoare are?

Link către comentariu

Si pe mine ma tenta suportul de ochelari dar am vazut multe pareri ca e impractica(spatiu mic,incap doar anumiti ochelari in fc de marime) asa ca am renuntat.

Surubul la baia de ulei se schimba la fiecare schimb sau cum? Am vazut unele cu magnet,ca sa prinda eventuala pilitura...

Sent from my HTC using Tapatalk.

Link către comentariu

E LW5Z culoarea, referitor la surub cred ca la 2 3 intervale de ulei trebui schimbat, garnitura de etansare nu mai tine cum trebui si picura stima.

Link către comentariu

Am inteles. Deci la urmatorul schimb de ulei trebuie sa schimb si eu busonul.

Ce pret/cod a avut?

Ms

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Am inteles. Deci la urmatorul schimb de ulei trebuie sa schimb si eu busonul.

Ce pret/cod a avut?

Ms

From HTC via Tapatalk.

pret 9 ron cod N90813202 stima.

Azi mi-a fost furata oglinda de pe partea dreapta :( am cautat repede pe net si am luat alta, cred ca ma apuc de flagrant sa-i rup mainile daca il prind :D

Modificat de iTrance
Link către comentariu

Daca e LW5Z e Jazz Blue Perl Effect ca a mea! ;)

Modificat de volnick1986
Link către comentariu
chinto_boss_ro

frumos golf°u din ce ai confectionat capacu care lai pus in locul stergatorului?bafta in continuare si tine°o tot asa..

Link către comentariu

Capacul ce acopera gaura stergatorului din luneta se gaseste de cumparat pe ebay in multe variante de culoare ,din plastic sau metal.

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

frumos golf°u din ce ai confectionat capacu care lai pus in locul stergatorului?bafta in continuare si tine°o tot asa..

l-am luat de la norauto 10 ron are filet si saiba cu piulita pe spate nu stiu sigur la ce era bun dar l-am adaptat acolo :D

Link către comentariu

Frumoasa masina. Multi km fara incidente. O intrebare am: merg butoanele al reglajul oglinzilor de la Passat b5 pe Golf 4?

Link către comentariu
  • 2 years later...

Rog un moderator sa stearga topicul, masina e abandonata pe undeva.... :( multumesc.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!