Jump to content

Bord de golf 3 pe golf 2


ambro
 Share

Postare recomandată

Salut, eu sunt un coleg de forum de la rubrica golf 2 :banghead: am postat si acolo..da nu prea m-a lamurit nimeni, am zis sa incerc si aici. Cine stie cum se face (de putut, se poate sigur k am vazut) sa pun bord de golf 3 pe golf 2. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, eu sunt un coleg de forum de la rubrica golf 2 :D am postat si acolo..da nu prea m-a lamurit nimeni, am zis sa incerc si aici. Cine stie cum se face (de putut, se poate sigur k am vazut) sa pun bord de golf 3 pe golf 2. Multumesc

<{POST_SNAPBACK}>

e putin complicat in sensul ca o sal potrivesti greu acolo si nu in ultimul rand o sa ai probleme cu functionarea lui ...adica o sa mearga totul in afara de km-traj pt care iti trebuie senzor pe cutie :) dar eu cred ca mie de mi-ar cadea ca lucrare de proiect as face totul chiar daca as pierde o luna :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am bord de mk2 pe mk1, am pus si electrica de mk2, asha ca totul a fost doar o munca de......conectare a mufelor. daca ai rabdare si vointza spor la treaba, si eu am vazut bord de 3 pe 2 si arata super bine. pune nishte poze sa vedem ce ai facut dupa :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Automotive Electronics
eu am bord de mk2 pe mk1, am pus si electrica de mk2, asha ca totul a fost doar o munca de......conectare a mufelor. daca ai rabdare si vointza spor la treaba, si eu am vazut bord de 3 pe 2 si arata super bine. pune nishte poze sa vedem ce ai facut dupa :)

<{POST_SNAPBACK}>

Da dar la Mk1 si Mk 2 sunt ceasuri de bord analogice,insa incepaind cu Golf 3 se schimba radical treaba :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci ce fac? :D pacat ca nu sunteti nici unul din bucuresti..Singur nu ma bag. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma scuzatzi...nu am citit bine...Electricu vad ca tu esti din Bucuresti...Cumva nickul tau vrea sa spuna ca esti electrician? :) E posibil sa te pricepi la asa ceva? Macar sa arunci un ochi si sa imi spui daca merita, daca se poate..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 years later...

salut

de pus se poate pune am tot urmarit pe net multe documentare dar intrebarea mea este urmatoarea cum mama masei faci legaturile la ceasurile de la bord adica km turatii si toate alea aici e marea dilema

eu sincer m as baga sa schimb bordul dar sunt nul la partea electrica

scrieti va rog cum se face parte electrica in mare macar

o zi buna

:dry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai deja bord de golf 3.

Doar daca vrei sa-ti pui de golf 2 :screwy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!