Jump to content

Service Volksparts - Linie ITP


volksman
 Share

Postare recomandată

Salut as dori un pret termostat audi a4 b5 an 2000 motor 1.9tdi cod AJM, mi se pare ca piesa are codul ---- b 044 121 113 ---- multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!Passat b6 fabricatie iunie 2005 2.0 Tdi Bkp 140.Poti sa-mi spui te rog un pret estimativ pentru 2 capete de planetara(+manopera) si o caseta de directie(+manopera).Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut as dori un pret termostat audi a4 b5 an 2000 motor 1.9tdi cod AJM, mi se pare ca piesa are codul ---- b 044 121 113 ---- multumesc!

avem pe stoc la 50 ron bucata, made in germany,

multumim

Revizie de 2 ani + ITP facute ieri la service. De nota 10.

Toate operatiunile au decurs rapid si profi.

Recomand cu toata increderea. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

multumim frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!Passat b6 fabricatie iunie 2005 2.0 Tdi Bkp 140.Poti sa-mi spui te rog un pret estimativ pentru 2 capete de planetara(+manopera) si o caseta de directie(+manopera).Multumesc

serie sasiu:WVWZZZ3CZ6P021245

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!Passat b6 fabricatie iunie 2005 2.0 Tdi Bkp 140.Poti sa-mi spui te rog un pret estimativ pentru 2 capete de planetara(+manopera) si o caseta de directie(+manopera).Multumesc

serie sasiu:WVWZZZ3CZ6P021245

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ti-am lasat mesaj pm

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Pot gasi doar capacul de cotiera pentru TMBDG41U868833433? S-au rupt balamalele :(.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, pot gasi doar capacul de cotiera pentru TMBDG41U868833433? S-au rupt balamalele :(. Multumesc!

doar capacul original costa 450 ron,

imi pare rau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Un pret pentru kit complet ambreiaj (volant rulmente presiune etc.) Passat B5.5. AVF an 2004

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, Un pret pentru kit complet ambreiaj (volant rulmente presiune etc.) Passat B5.5. AVF an 2004, Multumesc

ne trebuie o serie de sasiu a masinii, aici sau pe mesaj privat,

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara , buzzer pt senzori parcare spate COD : 8E0919279 (vw passat) aveti? si ce pret are?

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Un schimb de ulei la cutie tiptronic la un passat din 2004 cu motor 1.9 131 cp se poate face?De asemenea si un pret te rog pe pm.multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara , buzzer pt senzori parcare spate COD : 8E0919279 (vw passat) aveti? si ce pret are?multumesc

multumim

Salut,Un schimb de ulei la cutie tiptronic la un passat din 2004 cu motor 1.9 131 cp se poate face?De asemenea si un pret te rog pe pm.multumesc

mai tarziu, dupa 15 septembrie cand se intoarce mecanicul,

ne trebuie si o serie de sasiu atunci,

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori sa vin la o diagnoza (VW Passat) pentru ca marti trebuie sa ma duc la RAR pentru omologare si mi s-a aprins martorul de gaze de esapament.

Se poate?

Nu am gasit date de contact pt service.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori sa vin la o diagnoza (VW Passat) pentru ca marti trebuie sa ma duc la RAR pentru omologare si mi s-a aprins martorul de gaze de esapament.

Se poate?

Nu am gasit date de contact pt service.

Multumesc.

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot eu sunt (vorba reclamei).

Am rezolvat (temporar) cu martorul de gaze de evacuare la un service din apropiere (deşi nu mi-au inspirat încredere) şi m-ar interesa un preţ pentru înlocuirea celor 4 filtre şi a uleiului (5L din câte am înţeles), atât manoperă cât şi produse (dacă se poate şi marca produselor).

Serie: WVWZZZ3BZ1P125508

Mulţumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot eu sunt (vorba reclamei).

Am rezolvat (temporar) cu martorul de gaze de evacuare la un service din apropiere (deşi nu mi-au inspirat încredere) şi m-ar interesa un preţ pentru înlocuirea celor 4 filtre şi a uleiului (5L din câte am înţeles), atât manoperă cât şi produse (dacă se poate şi marca produselor).

Serie: WVWZZZ3BZ1P125508

Mulţumesc!

multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca odata multumit de disponibilitatea echipei Volkspart. Recomand din toate punctele de vedere - calitate produse, preturi practicate si nu in ultimul rand profesionalism si respect fata de clienti. :icon_thumright:

LE: Sper sa nu se considere un UP la adresa service-ului dar aceasta echipa chiar stie sa-si respecte si sa-si pastreze clientii.

Modificat de pronet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca odata multumit de disponibilitatea echipei Volkspart. Recomand din toate punctele de vedere - calitate produse, preturi practicate si nu in ultimul rand profesionalism si respect fata de clienti. :icon_thumright:

LE: Sper sa nu se considere un UP la adresa service-ului dar aceasta echipa chiar stie sa-si respecte si sa-si pastreze clientii.

multumim Mihai

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,m-ar interesa pretul la o pompa de motorina pentru un passat din 2006.

Sasiu : wvwzzz3cz6p198480

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare! Un pret pentru un Senzor de presiune diferentiala (G450), cod piesa 076 906 051A ? Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare! Un pret pentru un Senzor de presiune diferentiala (G450), cod piesa 076 906 051A ? Multumesc anticipat

200 ron, multumim

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua,

As dori sa stiu daca la dvs la service schimbati ulei si filtru de la cuplaj haldex la un passat B6 4motion.

Daca da, cat costa ulei-ul si filtru + manopera.

Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti pe stoc? Ca as putea sa trec maine pe la magazin sa il iau!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!