Jump to content

donatii contra cost)) mk3


mihai1
 Share

Postare recomandată

sper sa fie de folos acest topic incep eu |am nevoie de un ceas temp apa pe negru si 2 sigurante maner macara geam :P :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sper sa nu se supere colegul....dar am si eu nevoie de contraaripa/ scutul/ plasticul ala care acopera cureaua de transmisie, la motorul de 1.6.....contra cost, bineinteles!

PS: Rog pe cineva daca poate sa imi spuna denumirea exacta la ceea ce caut eu....Multumesc anticipat!

Modificat de 2_Be3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

topicul se va inchide rapid. n-ati fost primii care s-au gandit la asa ceva dar se socoteste ca e un topic de vanzari si exista arie speciala pt asta, la fel si pt donatii :coffee_lol:

Modificat de bankaru g3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal o rugaminte am lasati topicul asa si ne va prinde bine la toti zic eu cu timpul o sa vedeti si de ce :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu zic ca ar fi bine sa se lase deschis si eventual sa fie facut Sticky.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!