Jump to content

caut furtun racire VR6


giovani_VR6
 Share

Postare recomandată

salutare,

Va rog sa ma ajutati si pe mine, daca nu cu piesa macar cu idei unde as putea gasi-o.

e vb de un furtun prin care trece lichidul de racire, intra in motor cu legatura la vasul de expansiune si la radiatorul de racire.

L-am scos pe cel care s-a rupt si are urmatorul cod:

MEO 1HO 121 44 7

serie sasiu: WVWZZZ1HZPW265005

e vorba de golf III VR6, 2800 cmc, 174 CP, cutie automata de viteze.

Merci,

ma poti contacta si telefonic: 0727.332.718

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ai decat 2 variante:

1.-second-hand

2.-acel furtun pe original ajunge la 380 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok...si unde anume il gasesc???..pe original..zi-mi magazin sau nr de tel ceva...

merci mult,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La reprezentanta cu acel cod crred ca il vei gasi cel mai ieftin nou si OEM avand in vedere ca se practica acum acea reducere pentru masinile mai vechi de 5 ani

PS: vezi ca ai deschis doua topic-uri identice. Roaga un moderator sa stearga unul dintre ele

Modificat de Mihai.Nechifor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok...si unde anume il gasesc???..pe original..zi-mi magazin sau nr de tel ceva...

merci mult,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai incearca la Volkspart aici pe forum sau la orice reprezentanta VW din Bucuresti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la Brady mi-a spus ca o aduce la comanda, pret 700 lei....brrrrrr....ma gandesc sa o gasesc mai ieftin cumva :-)

soryy...nu stiu ce se intampla cu browser-ul meu, de-mi scrie de 3 ori reply-ul....

Modificat de v@sy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!