Jump to content

Golf V - 2008


Calin.

Postare recomandată

Vazut aseara. Masina arata bine si merge la fel de bine! Sa ai grija de ea Calin!!

Link către comentariu

Multumesc Soso! Am totusi o mica problema, acum ma duc la pbn...e lasata pe dreapta fata mai mult decat ar trebui :(

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Nu am mai scris de ceva vreme aici. Intre timp masina a mai suferit o modificare si anume faruri bi-xenon OEM. Am profitat de faptul ca farurile facute de mine s-au spart la accident, si am luat faruri OEM si sunt foarte multumit de ele :)

Si cateva poze facute zilele trecute :

post-49779-0-52134000-1301161407_thumb.j post-49779-0-28917300-1301161415_thumb.j post-49779-0-98188500-1301161424_thumb.j post-49779-0-24614300-1301161431_thumb.j post-49779-0-28014700-1301161437_thumb.j

Link către comentariu

Super pozele!si masina a iesit super bine!

P.s: sper ca nu m-ai uitat cu trebsoara aia!

Brgds

Link către comentariu

Merci mult Vali! Stai linistit ca nu te-am uitat, dar am avut mici impedimente, ne vorbim :D

Link către comentariu

Auzi,dar tu nu ai somn?

Eu sunt la munca,dar tu trebuia sa sforai cu bulbuci! Brgds

Link către comentariu

@Vali, am petrecut putin azi noapte, de aceea eram treaz la ora aceea minunata :))

@circoloco, thanks! :D

Link către comentariu

Daca rezolvi si jantele masina o sa fie foarte grava!Oricum inca un +1 de la mine pentru look

Link către comentariu

Poti sa-mi spui si mie cat au costat farurile bi-xenon OEM?multumesc

Masina arata senzational.felicitari ;)

Link către comentariu

Frumos Golfino :icon_thumright: . Imi plac jantele mult.

Ce planuri mai ai cu ea?

Link către comentariu

Multumesc mult amandurora!

@77gol - farurile le-am gasit cu ajutorul unui prieten la un pret foarte omenesc, 900 de lei, deoarece unul are o mica zgarietura si celalalt avea urechile rupte. M-a mai costat kitul de xenon si kitul de reparatie pentru urechi, in total undeva la 1200-1300 de lei.

@lucian_90tud - planurile ar fi cam asa : cat de curand vreau sa schimb franele, sunt mai mult decat insuficiente, cel putin pentru stilul in care merg eu. Apoi ar urma niste arcuri, H&R cred, sa o las putin mai jos si sa o rigidizez inca putin(mi-as dori foarte mult o alta suspensie, dar nu sunt fonduri :) ). Pe viitor, ma gandesc si la un ambreiaj sport, cred ca single-mass, acesta oboseste destul de repede. In rest, ar mai fi mici detalii exterioare, probabil folie, pragurile de GTI si cred ca o sa imi schimb jantele, fiind asa zgariate, dar cu unele la fel sau poate cu unele BBS CH :D

:Driver: safe everyone!

Link către comentariu

Multumesc Calin,masina cu farurile acestea arata intr-un mare fel,merita investitia ;)

Link către comentariu
the_punkreas2003

Jantele cred ca mai bine le vopsesti decat sa cumperi altele. Vorbeste cu rdragon.

Gandeste-te si la turbina :D

Link către comentariu

Merci 77gol! Punkreasule m-am gandit si la vopsit, inca nu stiu ce voi face. Oricum intotdeauna ramane varianta casco :)) si turbo e in plan dar undeva departe :D

Link către comentariu

Calin, daca franele de gti sunt insuficiente pentru caii tai ... nu crezi ca e grav ? Ai o problema la ele - ti-am zis, fa o verificare si o aerisire si vezi si placutele, poate le-ai copt

Link către comentariu

Pai oricum nu am acum frane de gti, dar mai bine investesc in cele de s3, daca tot fac o investitie...parerea mea :D

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ce-ti mai face masinuta?Imi plac foarte mult ultimele poze.Opel-ul e tot al tau?M-am intalnit de mai multe ori in trafic cu el pe la Podul Cta.

Bafta!

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

oare de ce au copiat cei de la volkswagen acest tip de jante pentru modelul gti :rolleyes:

Modificat de gusteru29
Link către comentariu

@ Adrian_S - Multumesc mult! Opel-ul nu este al meu, este al unui prieten de-al meu, care sta in zona aceea :)

@ gusteru29 - Dupa ce le-au copiat? :))

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ce faci domnu`, te plimbi ? :D

Scuze, dar nu am mai apucat sa te salut. Asa ca te salut aici.

Te-am mai vazut si prin Busteni. Ieseam dintr-o intersectie cand ai trecut.

Foarte frumoasa masina ai blah.gif

Link către comentariu

Multumesc mult Lucian! Si a ta arata super, mi-a atras atentia de departe :D plimbare si distractie placuta! :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cand te-am vazut azi asa trantit, credeam ca ai masina plina de faianta :P :lol: . Felicitari pt. KW si masina in general... arata deosebit in natura :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!