Jump to content

VIN Decoder - PR Numbers - OEM Parts


Kostas
 Share

Postare recomandată

Salut Gabi. Am vazut ca poti sa vezi km de la ultima revizie, ai putea te rog sa ma ajuti si pe mine cu cateva informatii de genul passatului de mai sus pentru masina cu urmatorul VIN: WAUZZZ8Z35N005169

 

 

Multumesc anticipat si astept detalii (de preferat pe privat)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi. Ai pute asa imi dai un PDF cu dotarile si celelalte informatii despre masina te rog pentru urmatorul VIN :  WVWZZZ1JZ1U289370

 

Multumesc frumos !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare Gabi. Dacă mă poți ajuta să-mi spui mai multe detalii despre Audi A3 cu seria de șasiu WAUZZZ8PX5A095247 aș fi recunoscător.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare Gabi! 

 

Ma ajuti si pe mine te rog cu VIN-ul WVWZZZ3CZ7E245094  ?

 

Ma intereseaza nivelul de echipare/dotari, intrari service si eventual daca motorul este echipat cu celebrele injectoare cu probleme.

 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Daca imi poti da mai multe detalii despre acest Touran : WVGZZZ1TZ5W030167

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Am si eu mare nevoie de ajutor!!!

Acum 3 zile mi s-a rupt un arc de pe fata si acesta are inscrise pe el cele 4 buline de culoare(una roz sau violet si alte trei albe sau gri. Stiu ca pentru fiecare combinatie de acest gen corespunde un cod OEM. Ma poti ajuta cu acest cod OEM ca sa stiu exact ce cer la magazinul de piese auto? Seria mea de sasiu este: VSSZZZ1MZ3R027264

 

Multumesc.

post-23516-0-44755200-1411309954_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ma ajuti si pe mine te rog cu VIN pentru: W V G Z Z Z 1 T Z 5 W 0 7 2 4 6 7

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Nazy,arc suspensie  1J0411105AS  1 linie culoare violet + 3 linii cromate alb.Daca iti cumperi arcuri af nu o sa mai gasesti pe ele nimic ,,pictat''.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog mult daca ma poate ajuta cineva cu informatii si pentru aceasta masina: Golf 5 WVWZZZ1KZ8M347503

Va multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • voinea unpinned this topic
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!