Jump to content

stop spoiler


giony82
 Share

Postare recomandată

Am nevoie de stopul din spoiler de langa semnalizare, partea dreapta...are cineva?Platesc cat se cere. Nu reusesc sa il gasesc in magazine, pe net nici vorba. Recunosc ca nu am incercat la toate magazinele..dar nici nu prea stau bine cu timpul liber :D. Am fost in schimb la tot ce inseamna parc auto dezmembrari din Iasi si nimic. De multa vreme caut si un capac de volan, partea de jos..la fel in magazine nu au asa ceva. Fara capac pot sa mai traiesc, dar fara stopul ala din spoiler tare urat mai sta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da .."ORNAMENT BARA FATA", astea erau cuvintele magice.Mersi

Modificat de giony82
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Alea se gasesc la orice magazin de piese auto din import. Eu mi-am cumparat din Barlad cu 20lei. Daca nu au pe stock in cel mult o zi il aduce.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai ori ca se duce la magazin si le comanda de acolo, ori ca si le cumpara de pe net....e tot aceeasi....Bine, ornamentele alea se gasesc la mai multi furnizori online, trebuie cautate.....eu i-am dat un exemplu, dar omul poate sa le caute si in alta parte daca i se par scumpe....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut comanda pe autokarma, e mai comod :)...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)) O sa platesti transportul mai mult decat ornamentul prin autokarma si comoditatea comenzii de acolo :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca luam din alea la 20 corect. insa am vazut niste stopuri tuning cu tot cu semnalizare pe la vreo 130 RON..destul de faine. Tot sunt intr-o "procedura" de schimbat look-ul asa ca am zis sa fac o mica investitie :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anunt cumparare

Topicul a fost

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!