Jump to content

Skoda Octavia 2 RS TFSI


Alex U

Postare recomandată

Nu afecteaza cu nimic, poti sa faci o infinitate de treceri de la stock la performance :D

Link către comentariu

Sincer nu vad mare diferenta de consum intre stock si performance. Ba s-ar putea pe stock sa consumi mai mult :D.

Link către comentariu
Sincer nu vad mare diferenta de consum intre stock si performance. Ba s-ar putea pe stock sa consumi mai mult :D.

Mie imi consuma mai mult pe performance (pentru ca o calc non - stop) decat pe stock . :D Pe stock merg cumintel fara blana .

Link către comentariu

Ia mergi tu cuminte si pe perfomance si fa o comparatie :D.

Link către comentariu

Revin cu 3 poze facute in photoshop . Voi ce spuneti ? Care ar da cel mai bine ? :lol:

post-63443-1276194553_thumb.jpg

post-63443-1276194597_thumb.jpg

post-63443-1276194630_thumb.jpg

Link către comentariu

V1 sau argintii. V1 arata ceva mai exclusivist decat arginitii dar nu tipatoare ca cele aurii.

Link către comentariu

Tanks guys for the replies . :)

Astazi mi-a ajuns in sfarsit catback-ul non resonated de la miltek de la TEFF (tank you man :) ) si am reusit sa il montez . Pareri : SUPERB !!!!! Am mers toata ziua in "blana" . Revin zilele astea cu cateva poze si cu un mic video .

Link către comentariu

Astazi am reusit sa fac niste poze . Imi cer scuze de murdaria de pe masina dar nu am avut timp sa o spal . :) Am facut stopurile smoked sa vad cum ar da , dar nu imi place si trebuie sa sterg vopseaua de pe ele .

61532625.jpg

97939826.jpg

73338621.jpg

52984941.jpg

90993933.jpg

89372275.jpg

P.S. : Daca va intrebati daca merg cu proiectoarele aprinse raspunsul este ca NU . :(

Link către comentariu

Frumoasa tare masinuta si nu e chiar asa murdara. Arata bine stopurile smoked.

Nu cred ca mai are rost sa te intreb daca esti multumit de ea :salut: .

Poate o sa am ocazia sa o vad cand o sa trec prin SV, sau poate treci tu pe la Iasi .

In rest...multi km si asteptam urmatoarele modificari :>

Link către comentariu

Eu le am asa de 3 ani , sunt cu folie 3 m deschisa, ale tale sunt prea negre, Sa nu incerci ca mine sa pui folie pe far ca se ia cu lacul de pe far si o sa trebuiasaca sa schimbi farurile...

Uite cum se vad ale mele si aprinse si stinse, cred ca trebuie sa le faci mai deschise si sa faci si catadioptrii de jos ca sa se vada frumos...

dscf8231.th.jpg snc00258ns.th.jpg

Daca te deranjaza pozele astea dupa ec le vezi cere sa le starga cineva :salut: bafta!

Link către comentariu
Frumoasa tare masinuta si nu e chiar asa murdara. Arata bine stopurile smoked.

Nu cred ca mai are rost sa te intreb daca esti multumit de ea :icon_cool: .

Poate o sa am ocazia sa o vad cand o sa trec prin SV, sau poate treci tu pe la Iasi .

In rest...multi km si asteptam urmatoarele modificari :>

Mersi mult . Iti trimit un PM cu nr meu si cand ajungi in SV da-mi un telefon . Acum sunt prins cu licenta si nu cred ca o sa ajung prin iasi in urmatoarele saptamani . :rolleyes:

Eu le am asa de 3 ani , sunt cu folie 3 m deschisa, ale tale sunt prea negre, Sa nu incerci ca mine sa pui folie pe far ca se ia cu lacul de pe far si o sa trebuiasaca sa schimbi farurile...

Uite cum se vad ale mele si aprinse si stinse, cred ca trebuie sa le faci mai deschise si sa faci si catadioptrii de jos ca sa se vada frumos...

dscf8231.th.jpg snc00258ns.th.jpg

Daca te deranjaza pozele astea dupa ec le vezi cere sa le starga cineva :rolleyes: bafta!

Foarte bine arata masina ta :icon_thumright: . Eu le-am facut pe ale mele cu un spray pentru triple si am dat un singur strat dar tot prea negre au iesit . De ce sa ma deranjeze pozele tale ? :icon_thumright:

Link către comentariu
Intrebare: se mai ia acuma acel spray de pe triple?

da , se ia . este o solutie de curatat care o gasesti prin careffour .

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Am vazut masina duminica la etapa KOE. Din pacate era prea mare aglomeratie si n-am apucat sa o analizez mai bine. Frumoasa-i oricum :)

post-11438-1278947306_thumb.jpg

Link către comentariu
Am vazut masina duminica la etapa KOE. Din pacate era prea mare aglomeratie si n-am apucat sa o analizez mai bine. Frumoasa-i oricum :icon_thumright:

Multumesc mult ! Eu stateam de vorba cu baiatul cu palarie (Artistul) chiar cand ai facut tu poza . :D

Link către comentariu

@ZBENG : M-ai pozat si pe mine :))

@AlexU: Frumoasa masina ai :D . Pacat ca nu ai mai sunat :icon_thumright: . Oricum am plecat imediat dupa ce s-a terminat ultima cursa ca se grabeau colegii.

Link către comentariu
@ZBENG : M-ai pozat si pe mine :))

@AlexU: Frumoasa masina ai :)) . Pacat ca nu ai mai sunat :icon_thumright: . Oricum am plecat imediat dupa ce s-a terminat ultima cursa ca se grabeau colegii.

Mii de scuze Lucian :D . Am uitat . Promit ca nu te uit data urmatoare (care cred ca o sa fie la evenimentul de la Vatra - Dornei in primul weekend din august ) .

Link către comentariu

Stai linistit ca este timp :icon_thumright:

N-am idee ce e in primul weekend la VD si nici daca ajung ca pe 8 plec la mare.

Link către comentariu

Mersi mult man . Te asteptam si data viitoare sa iei toate cupele .... :icon_thumright:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!