Jump to content

Skoda Octavia 2 RS TFSI


Alex U

Postare recomandată

Ti-am trimis pm cu nr. meu de telefon in caz ca eu uit .

Si acum niste poze facute cu telefonul astazi :

post-63443-0-94995600-1313162214_thumb.j

post-63443-0-84045700-1313162241_thumb.j

Link către comentariu

Cea mai frumoasa si puternica OCTAVIA RS! Felicitari pentru proiect, a meritat pe deplin timpul si investitia facuta in ea. Sa te bucuri de ea cel putin 1.000.000 de km :icon_thumright:

Link către comentariu

Superbe jantele wub.gif

Mersi ! :)

Cea mai frumoasa si puternica OCTAVIA RS! Felicitari pentru proiect, a meritat pe deplin timpul si investitia facuta in ea. Sa te bucuri de ea cel putin 1.000.000 de km :icon_thumright:

Iti multumesc pentru vorbele frumoase . Deocamdata nu e cea mai puternica dar o sa fie in top 5 . :)

Link către comentariu

Salutare :)

De 2 zile citesc thread-ul cu masinuta, si e minunat tot ce ai facut aici :D Acum am ajuns la ultimul post, si nu pot sa nu te felicit pentru pasiune, timp si banii investiti in masina asta.

Impecabila! Multi km fara probleme si sa te bucuri de ea - nici nu pot sa imi imaginez ce senzatie e intr-o Octavia RS la 400CP :)

Link către comentariu

Salutare :)

De 2 zile citesc thread-ul cu masinuta, si e minunat tot ce ai facut aici :D Acum am ajuns la ultimul post, si nu pot sa nu te felicit pentru pasiune, timp si banii investiti in masina asta.

Impecabila! Multi km fara probleme si sa te bucuri de ea - nici nu pot sa imi imaginez ce senzatie e intr-o Octavia RS la 400CP :)

Iti multumesc pentru vorbele frumoase ! :) De foarte multe ori am vrut sa renunt si sa vand masina dar pana la urma am ales calea cea mai buna : sa termin ce am inceput . :)

Link către comentariu

Ar fi pacat sa renunti, e o masina minunata, si ce ai investit in ea nu merita pierdut. ..mai ales pasiunea. :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salutare din nou .

Masina este de vanzare in configuratia stage 2 + .

Urmatoarele piese nu o sa mai fie pe masina :

- franele de s3 ;

- intercooler-ul THS ;

- LSD de la Quaiffe ;

- ambreiajul SBC ;

- Turbina + injectoarele de S3 ;

- USP Fluidamper ;

- suspensia Bilstein B14 ;

Pentru mai multe detalii va rog sa imi dati PM .

Masina o vand deoarece vreau un 4x4 .

Link către comentariu

Cand o sa vezi cati cumparatori si ce bani vei obtine pe masina cred ca o vei pastra.

Sper sa te razgandesti cu vanzarea si sa te bucuri de ea asa cum e - e pacat de atata munca.

PS: Mai ai arcurile originale? - le-as lua eu ca m-am cam saturat de Eibach, mai ales ca vine iarna...

Link către comentariu

Eu nu ma grabesc sa vand masina si fara pretul cerut de mine nu pleaca de la mine pentru ca nu imi bat joc de munca si banii mei .

De razgandit nu ma razgandesc . Luni am programare la mecanic sa dau jos o parte din piese .

P.S. Vorbim pe YM .

Link către comentariu

E pacat ca vrei s o dai, oricum felicitari pt proiect.

Astept sa pui piesele la vanzare,poate te scap de cateva...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am niste jante ca ale tale. Ai slefuit cumva buza exterioara ?

Ideea e ca eu am doua seturi si pe unul din ele as vrea sa il fac mai special sa zicem. Tu unde vrei sa ajungi cu ele?

Merci

Link către comentariu
  • 6 months later...

Thread closed !

Masina s-a vandut userului saibot de pe forum !

Ii doresc cat mai multi km fara incidente ! :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!