Jump to content

Skoda Octavia 2 RS TFSI


Alex U

Postare recomandată

am gasit in Anglia niste BBS CH black edition pe 19. la 995 lire. Daca vrei iti dau link-ul. Eu zic sa le iei :icon_thumright:

Link către comentariu

Indiferent daca treci pe BBS sau ramai cu OZ-urile, masina ta arata intr-un mare fel ! Felicitari :icon_thumright:

Iti multumesc mult Vlad ! :icon_thumright:

am gasit in Anglia niste BBS CH black edition pe 19. la 995 lire. Daca vrei iti dau link-ul. Eu zic sa le iei :icon_thumright:

Da-mi te rog link . :P

Alex completezi peisajul cu un kit de frane :icon_thumright:

Da Alex . In curand . Acuma masina sta mai mult in garaj pt ca mi-am luat o a doua masina pentru zi cu zi . Incet , incet o sa le fac pe toate .

Link către comentariu
octavia 4ever

Mersi mult ptr informatia care mi-ai dat-o . Bafta in continuare cu tuningul de calitate !

Link către comentariu

exceptional arata masina..;)..felicitari!!!

Mersi . :) Cand vi in SV da-mi un pm sa ne intalnim . :beerchug:

Link către comentariu
kustom_kulture_addict

super :icon_thumright:

Link către comentariu

100% ne veedem cand ajung la voi..;)...dar probabil n-o sa vin cu gti-ul..:(..drumuri de kko...:(

Link către comentariu

100% ne veedem cand ajung la voi..;)...dar probabil n-o sa vin cu gti-ul..:(..drumuri de kko...:(

Nu e nici o problema daca nu vi cu gti-ul . Skoda sta cumintica in garaj . De abia ieri am iesit cu ea putin sa o "dezmortesc" dupa o pauza de 4 zile . Imi este mila sa merg cu ea pe drumurile noastre de kko . :(

Am uitat sa va spun ca am hotarat sa schimb culoarea la jante . Acum o sa fie un gri inchis sidef . Sper sa iasa bine .

Link către comentariu

Good news , am reusit sa achizitionez si frane fata/spate de S3 + placute fata ferodo ds 2500 . :) In urma sfaturilor primite de la Adrian am hotarat sa iau THS intercooler .

Plus cateva poze modificate :

post-63443-0-29446400-1305309436_thumb.jpost-63443-0-76593900-1305309480_thumb.jpost-63443-0-78479100-1305309506_thumb.jpost-63443-0-67649700-1305309517_thumb.j

Link către comentariu

Arata super bine masinuta :icon_thumright:

Mersi Bebeee ! :)

Link către comentariu

chiar ca arata intr-un mare fel..;)..felicitari alex!

Multumesc mult ! :)

Link către comentariu

Ai platit THS? In cat timp vine?

Not yet ! Undeva cred ca pe saptamana viitoare o sa il comand . Vreau sa imi iau si biele IE si nu stiu cum sa impart banii . :)

Link către comentariu
Publicat (modificat)

S-a comandat intercoolerul THS , biele IE + cuzineti si axa cu came s3 de evacuare . Intre timp mi-au ajuns si suportii de la cutie THS (BSH -ul a cedat) . Mai ramane de comandat AEM wather/meth injection kit si cred ca o sa ma opresc cu upgradeurile la motor . Dupa aia noi setari la soft + dyno . :)

Modificat de Alex U
Link către comentariu

wow...super..:)..pai cu toate astea schimbate,plus un soft bun sari de 4 foi..;)..felicitari!..

Link către comentariu

wow...super..:)..pai cu toate astea schimbate,plus un soft bun sari de 4 foi..;)..felicitari!..

Ramane de vazut ce putere o sa obtin . :)

Link către comentariu
B.o.g.d.a.n

Nice, nice, dar cu K04 nu se trece de 390cp din cate stiu eu.

Cum adica a cedat tamponul BSH??? Ce s-a intamplat?

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!