Jump to content

Skoda Octavia 2 RS TFSI


Alex U

Postare recomandată

Pai ar trebuii sa mai urci un pic..Sa fie undeva pe la 380 :D..Abia astept sa ne dam :D

PS: ce face fluid dumper?

Modificat de cristi_407
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Pai ar trebuii sa mai urci un pic..Sa fie undeva pe la 380 :D..Abia astept sa ne dam :D

PS: ce face fluid dumper?

Trebuia azi sa iau un palet din turbina ta ca sa ai mai putin ca mine . :)) Trebuie neaparat sa pregatesc kitul wather/meth :D .

Fluidamper-ul elimina chatter-ul volantei usurate , reduce vibratiile motorului , tine masina mai turata mai mult timp (practic e o fulie mai grea decat cea originala) .

Modificat de Alex U
Link către comentariu

:)) am inteles..Interesant.. si eu trebuie sa imi iau intalatia de wather/meth :)

Link către comentariu

Eu ziceam sa imi iau water/alcohol injection. Adica "shprit" :))

Link către comentariu

Acel fluid dumper merge si pe dsg?

Link către comentariu

Acel fluid dumper merge si pe dsg?

Modificat de zenoracing
Link către comentariu
lucian_90tud

Frumos, frumos, dar vrem mai multe :icon_thumright:

Link către comentariu

Bravo Alex, arata superb masinuta ta! :icon_thumright: Astept si restul pozelor :)

Link către comentariu

Fara suparare si fara sa nasc polemici. Cu designul la O2 nu ma impac deloc, dar masina ta e WOW, la fel si performante... :icon_redface:

Link către comentariu

Fara suparare si fara sa nasc polemici. Cu designul la O2 nu ma impac deloc, dar masina ta e WOW, la fel si performante... :icon_redface:

Multumesc mult ! Inseamna foarte mult pentru mine aprecierile voastre . Astazi am gasit un set de BBS CH chalenge pe 19 " negreu cu buza polished si nu stiu ce sa fac . Sa schimb oz-urile actuale cu bbs-urile ? Trebuie sa fac tot posibilul sa comand prelungirile si grilele cat mai repede sa fie exteriorul complet . :)

Link către comentariu

Cat de bine poate sa arate. felicitari

Multumesc .:)

Link către comentariu
lucian_90tud

Frumoase poze si mai ales masina :D :wub:

Noroc de pozele tale...mai schimb si eu desktopul la laptop :))

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Frumoase poze si mai ales masina :D :wub:

Noroc de pozele tale...mai schimb si eu desktopul la laptop :))

Promit sa iti pun si pe viitor la dispozitie background-uri pentru desktop . :))

Ma bucur ca iti place. :D

Modificat de Alex U
Link către comentariu

Alex completezi peisajul cu un kit de frane :icon_thumright:

Link către comentariu

Treci pe BBS ;)

nu franeaza cu bbs TEFF! :rolleyes:

Link către comentariu

Alex Zeno la asta ma refeream ;)

[quote name=Alex U' timestamp='1304795943' pos

t='1571966]

...Astazi am gasit un set de BBS CH chalenge pe 19 " negreu cu buza polished si nu stiu ce sa fac . Sa schimb oz-urile actuale cu bbs-urile ?

Link către comentariu

Alex Zeno la asta ma refeream ;)

[quote name=Alex U' timestamp='1304795943' pos

t='1571966]

...Astazi am gasit un set de BBS CH chalenge pe 19 " negreu cu buza polished si nu stiu ce sa fac . Sa schimb oz-urile actuale cu bbs-urile ?

arata bine si cu oz :blah:

Link către comentariu

Indiferent daca treci pe BBS sau ramai cu OZ-urile, masina ta arata intr-un mare fel ! Felicitari :icon_thumright:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!