Jump to content

trapa


Bogdan89
 Share

Postare recomandată

are cineva un diy pentru a demonta trapa? la mine este electrica si de cand am luat masina nu functioneaza...si as vrea sa stiu cam care ar fi problemele in afar de motoras

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Despre trapa, gaseti multe lucruri pe acest forum, numai ca ai cam mult de citit. Tot intr-un topic despre trapa, se gaseste si aceasta adresa: http://volkswagen.msk.ru/forum/index.php?showtopic=49776

PS: Este in rusa(sau ceva de genul) si s-ar putea ca subiectul sa-ti fie inchis pentru ca sunt multe discutii pe aceeasi tema. Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

el are golf 3 dar nu cred ca si-a uploadat profilu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

nu au si varianta in engleza la topicul ala ? ca nu prea am ce citi in rusa :blah: ....n-am mai schimbat poza , am golf 3....si inca o problema...imi ploua pe la trapa doar la spalatorie cand insista cu jetu in rest deloc..ma refer la ploi...da acolo ma gandesc ca sunt infundate furtunele de scurgere nu?

Modificat de Bogdan89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e topic Stiky: Trapa Golf3/Vento

Topic inchis.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Topic inchis

Topicul a fost

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!