Jump to content

Montare plasa bagaje vw passat variant


geotd
 Share

Postare recomandată

Salut, vreau sa-mi montez plasa care separa compartimentul pasageri de compartimentul porbagaj si nu stiu dimensiunile unde se monteaza sinele pe spatele banchetei si pe stalpul de sus unde se agata plasa, mentionez ca masina nu a avut montat asa ceva si nu vreau sa decupez gresit capitonajul masinii.Daca cineva ma poate ajuta cu masurarea distantelor pentru montarea sinelor si suportilor ,rog sa-mi trimita pe PM.Am tot necesarul pentru montat, doar ca nu am distantele unde trebuie sa decupez si sa montez suportii de prindere.I-mi este de ajutor poze, orice care sa-mi arate cum pot monta piesele respective.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da,te pot ajuta eu,zimi de ce si cum ai nevoie,pot face si poze!Dar mai sigur cauta o masina si iate exact (REAL nu VIRTUAL) dupa ea!

Dar cu mare placere te ajut si eu:)!

Modificat de R_a_z_v_a_n
QUOTE inutil. La de inutila si editarea posturilor.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am eu un variant dauna totala cu plasa de bagaje.

Singura problema ar fi ca a mea a avut trapa :frigbaitata:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
am eu un variant dauna totala cu plasa de bagaje.

Singura problema ar fi ca a mea a avut trapa :D

Plasa de bagaje este cum am mai vazut in poze, cu prindere pe bancheta si distanta in laterale pana la geamuri ?! M-ar interesa insa pentru a face un spatiu de joaca pentru motanelul mamei si din ce am vazut la masinile cu asa ceva, cam are loc sa se strecoare si sa-mi lase mesaje pe alcantara ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

salutare geotd

te rog spune-ne daca ai reusit sa montezi plasa si eventual detalii,acum trebuie sa ma apuc si eu de aceeasi procedura si am toate piesele ,inclusiv suportii metalici de sub plafon de care tu nu ai pomenit nimic,dar si aceia trebuie achizitionati si montati,eu vreau sa stiu cum ai demontat plafonul ca sa prinzi suportii,multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!