Jump to content

protectii lumini numar


Darkgrin
 Share

Postare recomandată

fratilor mi s-au spart protectiile alea de pe haion de la becurile pentru numar si nu gasesc nici pe vagcat cod si nush de unde sa le iau... stie cineva codu "nu am gasit nici topic despre aceasta problema"

bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cand spui protectii te referi la sticla lampii nu ?

e vreo 30 lei o lampa noua (sticla,garnitura,si mufa). Incearca pe autokarma.ro sau unixauto.ro

codul original este : 1H6943021

Modificat de tracto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare eu as vrea sa schimb becul da eroare de bec ars si l-a schimbat cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca e pentru golful din semnatura, incearca pe aria Golf V

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

sal aveti idee cum sa dau jos acele capace de la becuri numar ?deoarece, cele 4 suruburi care sunt prinse sunt ruginite -intepenite am incercat cu tot felul de...dar degeaba am incercat sa dau jos cu tot cu aparatoarea aia dar si alea sunt ruginite :blink: sa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca sunt ruginite rau doar cu un spiral-bormasina dai gaura in locul surubului si cand montezi totul la loc pui surub mai mare. Sunt holzsuruburi. Mai poti desface capacul interior de la hayon si pe interior incerci sa impingi suruburile. Le dai un ciocan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

numa vezi cum dai k sa nu dai , si dupa aia sati para rau k tia sarit vopseaua sau ai indoiat tabla;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sticla aia de la becuri de la numar o gasesti cu totul (+mufa), separat nu gasesti ,cel putin eu nu am gasit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!