Jump to content

gpl


flopem
 Share

Postare recomandată

buna

stie cineva un punct de montare instalatii GPL in Cluj?

am incercat la AUTOGAS in Floresti dar s-a desfintat firma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era candva vis-a-vis de autogara pe straduta cea mica, nu peste drumul "principal".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Undeva in zona incercuita cu rosu, adica pe strada Maiakovski.

Era in apropiere si o statie de alimentare GPL, doar GPL deci nu benzinarie. Cred ca erau in aceeasi curte.

In Floresti am vazut mai multe firme, nu doar Autogas. Undeva in apropierea sensului giratoriu, catre Cluj. Parca erau vreo doua trei firme pe ambele parti a drumului.

post-19564-1270408010_thumb.jpg

post-19564-1270408010_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc baieti...o sa trec sa vad.

problema e ca am instalatie pe gaz ROMANO care este electronica. Si nu cred ca se poate regla fara soft.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate langa AUTOGARA este intr-adevar un punct de gaz insa sunt cei de la BEYFIN - astia doar incarca butelii.

La Praktiker am fost insa acolo doar se vand instalatiile prin ceva program national.....dar service de montaj este la BUCURESTI.

Eu caut un service sa mi-o reglez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@flopem incearca sa tragi o fuga la Baia-Mare ca nu e chiar asa departe de tine si este acolo service autorizat si baietii sunt meseriasi. Eventual intra pe site-ul lor si cauta numarul de contact al domnului Valentin caci el este patronul si meseriasul si discuta cu el la telefon odata. Stie pe multa lume si din Cluj si poate te ajuta el. Sper sa nu fie considerata o reclama dar trec adresa de web http://www.autogpl.com/07.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!