Jump to content

Angel eyes pe G4 ?


HID
 Share

Postare recomandată

Valeo sau Hella sunt doi producatori de faruri, pt VW si nu numai. Cel mai simplu, ar fi sa ridici capota si sa te uiti pe faruri. Scrie de ce producator au fost facute :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

......astept astept...cu 100 eur in maini si ma rog la Doamne-Doamne!! :))

iti visez farurile ICE :D

e 22.49 am fugit jos la masinaaaaaaaaaaaaaa!

Modificat de Brabus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pret nou ptr kitul de angel eyes pentru G4 .

Special doar ptr membrii forumului 70 euro . Disponibilitate in aprox 2 saptamani .

Mentionez inca o data . Doar de montat pe faruri de productie Hella . (vezi inscriptiile de pe carcasa farului)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

of Doamne...scrie clar la mine VALEO...made in spain deci NU...asta inseamna...?nno hella no angels :)) :D

clar ca buna ziua!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai doua posibilitati:

1. le vinzi pe astea si iti iei hella de la schrot sau magazin si iti pui cu manutza ta din astea

2. le vinzi pe astea (sau nu :angry: ) si iti iei Hella Celis care au angel eyes is lupa pe faza scurta,deci vei putea pune si xenon in viitor

Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da mai cristip da cum fac? :) imi vand farurile ...si umblu fara faruri pana gasesc altele,sau pana vin hella celis?am 100 eur in mana...ma uit la ei cum nui pot folosi pt angel :)

si cele angel-eyes HELLA CELIS k alu shefu zGB cat sunt?11 mil? prea mult pt buzunaru unui student :)

nush c sa ma fac...of Valeo Valeo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alu' zGb sunt Devil eys... si daca ar fi 11 milioane cred ca si-ar mai lua maine un set... :)

el a dat mult mai mult pe ele. nu cred sa se fi ieftinit ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Brabus, nu le vinzi si umbli fara faruri, le cumperi pe cele noi si apoi le vinzi pe astea :)

Eu pe Hella Celis am dat 480 (vreo 17 mil) euro in Germania ... deci fara transport ...

Decizia e a ta ...

Uite, acum s-au mai ieftinit (410 euro) :

http://www.dw-tuning.co.uk/shop/detailview.aspx?ID=1137851

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ms pt info cristip..apreciez :) mi`ar fi placut ceva simplu cum sunt a lui Ice...poate la vara viitoare knd ma angajez din nou.pana atunci:geamuri(folii probabil),subwoofer&amplif ca si luate si pleoape.

inca visez la angel eyes.....of Valeo Valeo :)

o sa ma interesez d faruri stock Hella...si sa le fac eu!mai incolo...

sanatate! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar niste faruri d serie... HELLA cu proiector???p kre sa le modific eu?nu am gasit p forum :angry:

Mai usor cu limbajul gen mirc te rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

am eu daca doreste cineva 4 inele Angel eyes de vanzare la 70eu!

si am si faruri hella de sticla far priector noi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te rog sa dai mai multe detalii+poze dar la rubrica Anunturi online>Vanzari si sa imi spui te rog si cat costa o pereche de Hella - tot acolo :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai faruri Hella sau Valeo ?

pey Hella !!!!....cat m-ar costa....mentionez k sunt din Bucuresti!!!...asa pt un forumist junior :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!