Jump to content

Audi S3


AlexKgs

Postare recomandată

Foarte frumoasa masina, e pacat sa o ti stock :D

Ms, o tin stock ca are 4200km, cand o sa ajunga la 8000km am sa ii fac cate ceva.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am facut 5000 km :biggrin: , am vazut si cum se comporta pe cheia :) Totul este cum trebuie :D

Link către comentariu

Impresii fata de modelul lui Vlad nu pot sa zic ca nu am mers cu el, interiorul mi se pare la fel, fata de cupra mi se pare mai stabila si suspensia mai moale, 535d era o masina mare care nu era de mine :D , am hotarat sa iau masina asta din mai multe motive precum : 1. quattro, motorul care este exceptional, nu mai vorbim de exterior sau interior :P .

Ca dotari optionale are: Audi hill hold asist

Control presiune pneuri

Cotiera pentru locurile din fata

Cruise Control

Incinte Acustice Bose

Senzori parcare bara spate

Oglinda retrovizoare cu efect automat antiorbire, senzor de ploaie, senzor de lumina, aprindere autoamata a luminilor de faza mica, coming home, leaving home

Oglinzi exterioare reglabile si incalzite electric cu efect antiorbire

Pachet lumini

Sistem navigatie PLUS

Tapiterie piele cu alcantara

Volan sport multifunctional imbracat in piele in 3 spite cu partea interioara plata.

Pretul optionalelor este de 6436 cu tva , pretul masinii a fost de 44.278E - 4427E ( discount intre prieteni :D) rezulta pret final 39.850E :biggrin:

Multumesc pentru urari , sa fie intr-un ceas bun! Doamne ajuta!

post-55087-1266523624_thumb.jpg Am mai gasit o poza :)

superba masina.un vis...cati mai multi km fara probleme ;)

p.s: poza asta e facuta la sighisoara :D

post-10867-1276469372_thumb.jpg

Modificat de adi81
Link către comentariu
superba masina.un vis...cati mai multi km fara probleme ;)

p.s: poza asta e facuta la sighisoara :D

Multumesc, da poza este facuta in Sighisoara :icon_thumleft:

Link către comentariu

Da, se comporta bine pe cheia, ai aflat asta mergand incet. :) ;) :P

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
Da, se comporta bine pe cheia, ai aflat asta mergand incet. :D :P :P

Cum zici tu animalus, data viitoare poate nu mai vi cu barca...

Link către comentariu

Care barca? :( Daca-mi dai Polonicul, vin cu el! :P Vapuleto al meu e destul de rigid, iar atunci pe Cheia aveam bieletele de la bara anti-ruliu spate facute zdrente ( si noi n-am stiut). Acuma le-am schimbat si a devenit destul de rigida. ;)

Link către comentariu
  • 1 month later...

De cand nu am mai scris aici :hainoroc: , masina acum are 12500km o pregatesc de prima revizie, iar astazi am comandat discuri si placute de frana mai bune :hainoroc:, si o sa urmeze soft mic :beerchug:

Link către comentariu

Discuri Tarox F2000 si placute DS 2500. Soft o sa fie revo :)

Link către comentariu

discurile + placutele fata/spate?

Hmm, sa inteleg ca planuiesti sa mergi putin mai tare cu masina? Adica tu chiar ai de gand sa depasesti 4000rpm ? :)

Link către comentariu

Discuri si placute doar fata deocamdata, si o sa ma interesez si de evacuare.

Link către comentariu

Aha, eu dau jos Milltek-ul de pe a mea, dar deja l-am promis. Daca mai ai rabdare pana la sf lunii o sa auzi Blueflame-ul, poate iti place mai mult :)

Link către comentariu

Sa ma dai si pe mine o tura dupa ce o faci :)

Eu nu te mai pot da o tura vreo luna :)

Link către comentariu
Sa ma dai si pe mine o tura dupa ce o faci :)

Eu nu te mai pot da o tura vreo luna :)

Normal ;) , eu am ramas uimit de cum trage A5-ul :D

Link către comentariu
dar discurile + placutele de le ai acum nu mai fac fata? le incingi asa rau? :icon_cool: :o

Imi trepideaza pedala si volanul cand calc frana de la 160khm/h...

Link către comentariu

Discuri ovalizate probabil :o Pot fi mai multe cauze de la jante indoite, roti neechilibrate, cauciucuri defecte, etc.. :(

Cu scandal se schimba si ele in garantie cu toata ca stramba din nas :icon_cool:

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

In 12000km este al 2lea set... Nu este de la spalat, jantele sunt echilibrate. Imi face doar cand pun frana la viteze mari.

Link către comentariu

Poate ai prins iar vreo piatra si ti-a luat din disc. Ai tu norocul asta cu discurile de frana

Link către comentariu

In sfarsit te-ai hotarat si tu sa-i dai la masina asta ce merita. :Driver: Cam nasol cu discurile, si ale mele cred ca s-au ovalizat putin dar am vreo 45000 cu ele. Tare ciudat ce se intampla la tine.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!