Jump to content

Audi S3


AlexKgs

Postare recomandată

danesoctavian

Cum ramane pana la urma?Facem o intrecere pe Nurburgring?Te prezinti?Cotoarba mea te asteapta :D

Link către comentariu
Cum ramane pana la urma?Facem o intrecere pe Nurburgring?Te prezinti?Cotoarba mea te asteapta :)

Am sa incerc ce sa zic ...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Vreau sa pun pe masina michelin ps3 si sa vand cele cu care a venit masina ( bridgestone potenza care au 2100km) merita PS3?

Link către comentariu

Cine ma ajuta si p mine sa le pun la rubrica de anunturi pentru ca nu ma lasa...

Ms Teff , apropo vlad erai aseara prin dorobanti? :-?

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Azi am facut 2500km, si am realizat ca daca pun frana de la 130khm/h pana la 60khm/h mai brusc , imi trepideaza podeaua....tot drumul de azi (400km) a facut asa... Nu inteleg.

Link către comentariu

poate de la ASR depinde cat de brusc pui frana nu are nimik masina :Driver:

Link către comentariu

volanul nu trepida? daca da, => discuri ovalizate :Driver:

Link către comentariu

In volan nu simt, daca calc frana incet nu se aude nimic, cand o calc mai tare se aude un huruit in masina ( nu exagerat de tare), chestia asta nu auzeam la cupra.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Am rezolvat problema cu discuri si placute noi, merge ca noua :o . Ms mult Gtsport pentru ajutor. ^_^

Link către comentariu
te-am vazut azi pe la pbn :D

pai trebuia sa stam la cafea :D , noroc cu garantia...

Link către comentariu

Astazi am facut un drum pana la mare cu un consum de 10,3%, viteza intre 150-170 si rareori 200. Deci chiar ma mandresc cu acest consum. :). Duminica la intoarcere merg mai incet sa vad cat scot. Franele sunt ok :P

Modificat de kgs
Link către comentariu

Ai trecut pe langa mine la intrarea pe autostrada. Superba masina, km intinsi si fara probleme! Cu respect, Soso ASD

Link către comentariu
Publicat (modificat)
Ai trecut pe langa mine la intrarea pe autostrada. Superba masina, km intinsi si fara probleme! Cu respect, Soso ASD

Nu am remarcat :blah_:, Multumesc, Oricum Salut ;)

La intoarcere astazi am scos un consum de 9,3 % :blah_: , 130-150% cu aer. Sunt super multumit.

O poza in parcare la hotel cand am ajuns vineri. :blah_:

post-55087-1272827361_thumb.jpg

Modificat de kgs
Link către comentariu

Sa ai grija cu musculitele astea..stiu pe cineva cu un RS care a venit de la mare "pe presiune :blah_: " si cand a ajuns la Ploiesti musculitele astea ii intrasera la propriu in lacul de pe bara si de pe capota si a trebuit sa o revopseasca..cand mai patesti asa sa o speli cat mai repede ;)

Link către comentariu

Cand am ajuns acolo, am lasat bagajele la hotel si am mers la spalatorie dar cu discurile de frana reci :rolleyes: , si azi cand am ajuns in Bucuresti la fel .

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!