Jump to content

Audi S3


AlexKgs

Postare recomandată

Atunci mi-o spun si eu. CH imi plac si mie cel mai mult. Poti cumpara direct CH Black Edition si faci o dunga mica alba si ar fi vis, dar asta e un detaliu mic. CH ftw :icon_thumright:

post-55656-1267715510_thumb.jpg

Link către comentariu
Bilstein B16 Ridecontrol sunt niste suspensii REGLABILE IN TARIE, pe sistemul unui buton pozitionat in habitaclu care iti da posibilitatea sa alegi intre cele 2 moduri ale suspensiei, Confort, respectiv Sport... si desi nu am mers cu un Magnetic Ride niciodata.. raman la parerea e drept neavand la baza experienta first hand, ca sa zic asa, ca BIlstein ar fi mai bune decat sistemul Audi din fabrica... apropos.. Audi-urile vin cam toate din fabrica cu Bilstein ca si amortizoare...

Am avut ocazia sa merg cu o masina cu astfel de suspensie reglabila din buton (nu bag mana in foc ca era billstein, nu mai tin minte) iar diferenta dintre confort si sport era "dura si foarte dura". La un R8 cu audi drive select pe de alta parte, am vazut ca trecerea de la confort la sport este extrem de mare.

Link către comentariu
Atunci mi-o spun si eu. CH imi plac si mie cel mai mult. Poti cumpara direct CH Black Edition si faci o dunga mica alba si ar fi vis, dar asta e un detaliu mic. CH ftw :tuktuk:

Imi plac mult :D

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

sooperba alegera.

sa o stapanesti sanatos si la mai multi km fara incidente

p.s. daca vrei bbs ch black am pe stock pe 18 si iti pot oferii un pret foarte bun daca esti interesat.

toate bune

Modificat de nadir@superchips
Link către comentariu

Ms Nadir, cred ca la bbs ch raman.

TEFF criminale sunt negre cu masina alba.... superrr. Pacat acum ca nu are pachetul ala negru exclusiv (grila fata si la proiectoare), dar termenul de livrare se mai prelungea cu inca cateva saptamani si nu era bine :)

Modificat de kgs
Link către comentariu

pot sa vopsesti grila fata sau sa o comanzi pe cea de la pachetul negru

Link către comentariu
pot sa vopsesti grila fata sau sa o comanzi pe cea de la pachetul negru

da, cred ca mai bine este sa o cumpar

Link către comentariu
Nu pune jante negre :unsure:.

Am vazut niste gti-uri cu bbs ch negre si aratau supeer ;)

Modificat de kgs
Link către comentariu

vezi ca are roby pe A5 alb, bbs ch black si sunt senzationale :unsure:

Link către comentariu
vezi ca are roby pe A5 alb, bbs ch black si sunt senzationale :unsure:

bine ca mi-ai zis ;)

Link către comentariu

Astea da... :biggrin:. Asa se vede frumusetea jantei... neagra de la 20m nici nu stii ce este. Ma opresc aici cu remarca asta, sper ca nu te-am stresat :question:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Nici sa nu te gandesti la alte jante. BBS CH sunt superbe atat gri cat si negre si se potrivesc bine pe S3.

Si eu as alege varianta CH negre si grila fata neagra.

Bafta. Ai o masina superba din toate punctele de vedere.

Link către comentariu

TEFF: arata super s3 ala albastru cu bbs :)

Circoloco: Stai linistit , mai bine sa aud mai multe pareri.

danielS777: Multumesc mult

Andrei JSE: Raman la bbs ch :D MUltumesc

Link către comentariu
Nici sa nu te gandesti la alte jante.

uite ca se poate gandi la BBS RS-GT :icon_thumright:

Link către comentariu

parerea mea e ca nu ar da bine cu RS-GT. Daca mai are rabdare pana la finele anului isi poate cumpara BBS CH-R, ca atunci o sa apara versiunea cu prindere 5x112 (deocamdata se fabrica doar 5x120 pe 20")

3390305211_3ba9eb9bd8.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!